Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 листопада, 17:35:43

За незаконну порубку лісу винуватого притягнуто до кримінальної відповідальності

18.07.2018   16:44

Вироком Носівського районного суду місцевого жителя визнано винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 246 Кримінального кодексу України (незаконна порубка лісу).

Прокурором у суді доведено, що у грудні 2017 року місцевий житель приїхав до полезахисної смуги, яка розташована неподалік м. Носівка, де, за відсутності дозвільних документів, за допомогою бензопили зрізав ряд дерев породи клен, очистив стовбури від гілок та розпиляв їх на колоди для подальшого вивезення. Під час вчинення злочину правопорушника було затримано правоохоронцями.
   
Врахувавши позицію прокурора щодо суспільної небезпеки злочину, щире каяття підсудного, суд призначив покарання у вигляді штрафу. Також суд задовольнив позов прокурора про стягнення завданої незаконною порубкою лісу шкоди у сумі 18,8 тис. грн.
   

Довідково:
Верховною Радою України прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів», згідно до якого штраф за статтею 246 Кримінального кодексу України збільшено в 20 разів (до 1000-1500 неоподатковуваних мінімумів), а при повторному порушенні передбачено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.



Прес-служба прокуратури області

Останні новини Чернігівщини

На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21

Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.

У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39

Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.

Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17

Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами

Колектив Чернігівської обласної лікарні в чергове ділився своєю кров’ю 15:12

30 жовтня Чернігівська обласна лікарня спільно з Чернігівським обласним центром крові організували та провели день добровільної донації крові серед колективу медичного закладу. Метою заходу було залучення якомога більшої кількості здорових людей до донорства крові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини