Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 серпня, 18:40:12

Водій автобуса з прочанами покаявся: горе прийшло до вас з моєї вини

11.07.2012   17:22Агенцiя

Дружина водія Володимира Кремкова оприлюднила звернення від чоловіка, який зараз знаходиться в Чернігові під арештом.

У тексті йдеться: "Люди, вибачте мене. Страшне горе прийшло у ваші родини з моєї вини. Я від відповідальності ховатися не буду. Я дуже сильно себе караю. Людина я віруюча, православна. Прошу, вибачте мене", пише "Комсомольская правда в Украине".

"Він особисто знав багатьох паломників, а з деякими працював разом багато років", - заявила дружина Володимира Кремкова Олена Ходакова.

Нагадаємо, 7 липня близько 5:30 на автодорозі Київ-Чернігів-Нові Яриловичі між населеними пунктами Топчіївка-Красне перекинувся пасажирський автобус. 14 людей загинуло.

http://tsn.ua/ukrayina/vodiy-avtobusa-z-prochanami-pokayavsya-gore-priyshlo-do-vas-z-moyeyi-vini.html

Останні новини Чернігівщини

 Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним

Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04

Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.

25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23

День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини