Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 01:47:29

Відбувся звіт Ніжинського міського голови за роботу 2017 року

14.07.2018   10:18

12 липня у великій залі виконавчого комітету Ніжинської міської ради відбувся звіт міського голови за роботу 2017 року.
Під час звіту, міський голова, високо оцінив роботу депутатів Ніжинської міської ради сьомого скликання. Відзначив безпрецедентну активність депутатів, при виконанні своїх повноважень. Так п’ять постійно діючих депутатськіх комісій, провели 164 засідання. Це є найкращим підтвердженням заслуженого визнання Ніжина, одним із найвідкритіших і демократичних міст України. Це звання Ніжин отримав у 2017 році. Така активність роботи депутатів у постійних комісіях дала змогу приймати взвішені і обґрунтовані, а найголовніше, прозорі рішення.

Також, міський голова, зазначив, що бюджет міста у 2017 році, був соціально направленим. Видатки на утримання соціально-культурної сфери міста склали 548,4 млн. грн. Це 89,5 % від загального бюджету міста. Не зважаючи на значні матеріальні обмеження, міській раді вдалося на 97% профінансувати всі 70 міських цільових програм. На всі ці програми з охорони здоров’я, освіти, культури, благоустрою міста, програм спрямованих на соціальний захист населення, було витрачено 45,9 млн. грн..

Ефективним для міста був 2017 рік у питаннях співпраці з різними міжнародними фондами і грантодавцями. Дякуючи активній і професійній роботі фахівців виконавчого комітету та громадських організацій міста, місто реалізувало цілу низку суспільно важливих проектів. Грамотну і якісну роботу виконавчого комітету і депутатів Ніжинської міської ради, було не одноразово відзначено на різних рівнях, у тому числі і міжнародному.

Доленосним для Ніжина став 2017 рік у медичній галузі. На базі ЦМЛ ім. М. Галицького, впроваджено 48 нових методик лікування. Завершено реформування первинної медико-санітарної допомоги. Відповідно, чітко розподілені повноваження між підрозділами Ніжинської ЦМЛ ім. М. Галицького та створеним в Ніжині Центром первинної медико-санітарної допомоги. Також у 2017 році була створена медична рада госпітального округу і надані пропозиції щодо структури надання медичної допомоги, в межах госпітального округу, з урахуванням кадрових та матеріально-технічних ресурсів лікарні; На повну потужність працюють всі 7 амбулаторій сімейної медицини. Популярним став і розроблений у 2017 році мобільний додаток: - Електронна реєстрація для отримання медичних послуг. Якою сьогодні користується вже 13600 ніжинців.

Суттєвими, якісними змінами відзначився минулий рік і у сфері санітарного очищення міста. Майже всі майданчики для збору побутових відходів були приведені у відповідний, до діючого законодавства, стан. Одним з перших міст України, Ніжин запровадив в місті, роздільне збирання твердих побутових відходів. Значно покращилася ситуація з вуличним освітленням. Реконструйовано і модернізовано 68 вулиць. Де було використано понад 1400 нових, сучасних, енергозберігаючих ліхтарів.
Якість роботи виконавчого комітету і депутатів міської ради, відзначилася великою кількістю здобутків наших освітян і спортсменів. Які привезли до нашого міста багато нагород, грамот і відзнак. В черговий раз продемонструвавши, і в Україні, і за кордоном, що в Ніжині освіта і спорт традиційно знаходяться на високому рівні.

Приємною стала подія минулого року- перемога міста у конкурсі - Сім чудес України. Міський голова окремо відзначив потужну підтримку, яку надав місту, в цьому проекті, народний депутат України, Олександр Кодола.

Після звіту, Анатолій Валерійович відповів на запитання присутніх. Всі хто ставив запитання отримали вичерпну відповідь. Також, міський голова реагуючи на звернення присутніх, дав кілька доручень своїм заступникам.

Останні новини Чернігівщини

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 3 особи та 299 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 3 особи та 299 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 15:40

Упродовж минулого тижня з 23 по 30 березня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 192 чоловіки особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.

ДБР повідомило про підозру у службовій недбалості командиру взводу поліції і його екс-підлеглому

ДБР повідомило про підозру у службовій недбалості командиру взводу поліції і його екс-підлеглому 14:46

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань повідомили про підозру командиру взводу роти патрульної служби поліції особливого призначення "Чернігів" і екс-поліцейському цього взводу, яких підозрюють у службовій недбалості, в результаті якої постраждали 8 правоохоронців, повідомили в прес-службі ДБР.

Задоволено два позови про виплату державної допомоги дітям-сиротам із числа випускників

Задоволено два позови про виплату державної допомоги дітям-сиротам із числа випускників 14:01

Відтак, двоє випускників отримають відповідні виплати.

Поліція разом з військовою службою правопорядку патрулюють вулиці

Поліція разом з військовою службою правопорядку патрулюють вулиці 13:57

Спільні наряди несуть службу не тільки в Чернігові, а й у місцях дислокації військових гарнізонів на території області.

Владислав Атрошенко придбав апарат ШВЛ для міської лікарні, яка прийматиме хворих з коронавірусом

Владислав Атрошенко придбав апарат ШВЛ для міської лікарні, яка прийматиме хворих з коронавірусом 12:11

Протягом останніх днів для міської лікарні № 2, яка першою прийматиме можливих хворих на коронавірус, закупили п’ять нових апаратів штучної вентиляції легень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини