Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 лютого, 08:40:18

Прокуратурою доведено незаконність передачі у приватну власність об’єкту цивільного захисту населення загальною площею 470 м2

14.07.2018   09:04Агенцiя

Антитерористична операція на сході держави, загроза військової агресії та потреба у вирішенні питань захисту населення зумовили прийняття Кабінетом Міністрів України розпорядження № 47-р від 26.01.2015, яким на всій території України введено режим підвищеної готовності.

Однак прокуратурою установлено непоодинокі порушення органами державної влади та місцевого самоврядування вимог законодавства щодо утримання об'єктів цивільного захисту.

Не зважаючи на передбачену ст. 5 Закону України «Про приватизацію державного майна» заборону передачі об'єктів цивільного захисту у власність приватним особам, однією із територіальних громад Козелецького району укладено договір купівлі-продажу нерухомого майна, у складі якого відчужено єдине протирадіаційне укриття у межах населеного пункту площею 470 м2 вартістю понад 150 тис. грн.

Прокуратурою області з метою повернення об'єкта цивільного захисту у комунальну власність оскаржено правочин до суду.

Однак суд апеляційної інстанції, скасувавши рішення місцевого суду, у задоволенні позову відмовив.

Послідовно відстоюючи правову позицію, рішення суду апеляційної інстанції прокурором оскаржено у касаційному порядку.

Верховний Суд, розглянувши справу, визнав касаційну скаргу прокуратури області обґрунтованою та задовольнив, залишивши в силі рішення Козелецького районного суду, яким позов задоволено у повному обсязі, визнано недійсним договір купівлі-продажу та повернуто у власність територіальної громади частину нежитлового приміщення.

       
Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Київський струнний квартет на сцені Чернігівського філармонійного центру

Київський струнний квартет на сцені Чернігівського філармонійного центру 08:24

Програму “Музика Душі” в рамках проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Камерний абонемент” представили 22 лютого музиканти Київського струнного квартету.

За позовом прокурора раду зобов’язано утворити у своєму складі службу у справах дітей

За позовом прокурора раду зобов’язано утворити у своєму складі службу у справах дітей 08:13

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокуратури, зобов’язавши одну із об'єднаних громад Городнянського району утворити у складі виконавчих органів службу у справах дітей.

Сновська поліція за годину розшукала викрадений мотоцикл

Сновська поліція за годину розшукала викрадений мотоцикл 08:03

У Сновську поліція оперативно вийшла на слід чоловіка, який ввечорі 21 лютого з господарства місцевого мешканця викрав мотоцикл.

Служба автомобільних доріг попереджає водіїв про погіршення погодних умов, що може вплинути на обстановку на автошляхах області 07:45

24 лютого у з'вязку з переміщенням активного циклону з заходу на території України очікуються складні погодні умови. Пориви вітру 17-22 м/с, вночі на Правобережжі, вдень в Україні сильний вітер 25-28 м/с.

24 лютого - Масляна

24 лютого - Масляна 07:42

Масляна походить від старовинного язичницького свята проводів зими, що зберігалося після прийняття християнства.