Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 березня, 13:25:28

Проведено комплексну перевірку в державній установі "Прилуцька виховна колонія"

13.07.2018   07:30

Прилуцькою місцевою прокуратурою спільно з ювенальним відділом прокуратури Чернігівської області проведено комплексну перевірку в державній установі “Прилуцька виховна колонія”.

З метою всебічного забезпечення дотримання прав осіб, які перебувають в умовах несвободи, до перевірки залучені спеціалісти. Під час перевірки вивчались питання відповідності встановлених законодавством порядку та умов тримання осіб, матеріально-побутового, медико-санітарного забезпечення вихованців, тощо.
   
Працівниками прокуратури опитані особи, які утримуються в установі, щодо умов перебування, стану здоров’я, якості харчування.
   
За результатами перевірки в липні 2018 року внесено вказівку до адміністрації  установи щодо додержання встановлених законодавством порядку та умов тримання осіб.

   
Довідково: 
Державна установа “Прилуцька виховна колонія” є установою закритого типу, основним завданням якої є виконання покарання у виді позбавлення волі на певний строк.

Останні новини Чернігівщини

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19

А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».

Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14

Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.

4 березня: цей день в Україні і світі

4 березня: цей день в Україні і світі 09:11

День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.