Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 вересня, 12:04:59

Були відпрацьовані дії в обороні і в наступі, досягнено високого рівня взаємодії між підрозділами

07.07.2018   12:11Агенцiя

У танкістів Чернігівщини завершилися бригадні навчання, які проходили з залученням піхотних підрозділів, військової авіації та інженерних служб.

За легендою навчань, противник мав наступати з півночі, тож саме туди було спрямоване вістря атаки танкових батальонів та вогнева підтримка артилерії і авіації. В ході відбиття умовної атаки підрозділи проривали оборону противника, розміновували мінні поля, форсували водні перешкоди, наносили ворогу вогневе ураження з різних видів озброєння, різного калібру.

Були відпрацьовані також дії по евакуації гвинтокрилом тяжкопораненого, надання допомоги екіпажу в танку, що умовно "заглох" під водою, евакуація підбитої техніки з поля бою, надання медичної допомоги, організація харчування особового складу в польвоих умовах та багато інших вправ. Всі завдання особовий склад виконав успішно.

Головнокомандувач Збройних сил України генерал армії Віктор Муженко, який був присутній на завершальному етапі навчань, залишився задоволений рівнем підготовки чернігівських танкістів.

Заступник Командувача Сухопутних військ Збройних сил України генерал-лейтенант Андрій Грищенко в інтерв'ю українським ЗМІ зазначив: "Ми бачимо, що з кожним роком майстерність і навченість українських військових зростає. Порівнюючи з 2014 роком, можу сказати, що українська Армія зробила рішучий стрибок вперед і готова виконувати найскладніші задачі по захисту суверенітету і територіальної цілісності нашої країни".
 

Оперативне командування "Північ"

Останні новини Чернігівщини

20 вересня - Всенародний День Батька

20 вересня - Всенародний День Батька 08:28

День Батька в Україні святкують у третю неділю вересня.

20 вересня - День працівників лісу

20 вересня - День працівників лісу 08:26

Встановлено Указом Президента Україні у 1993 році. Святкують День працівника лісового господарства в Україні в дусі природоохоронних та екологічних заходів.