Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 16 жовтня, 23:59:05

Чернігівські експерти погодилися знизити ціну за свою роботу для тих, чиї будинки були підтоплені

07.07.2018   10:22

На прохання чернігівців, домогосподарства яких зазнали підтоплення, Чернігівський міський голова провів перемовини з представниками різних підприємств і установ міста, які мають повноваження робити оцінку збитків нерухомого майна.

На цій зустрічі всі оцінщики погодилися увійти у становище постраждалих від стихійного лиха людей і виконати для них свою роботу за найнижчими цінами на такі послуги.

Організаційна допомога міського голови знадобилася у зв’язку з тим, що самостійно люди зіткнулися з ціною набагато вищою – в основному, звучали цифри близько 10 тис грн. (За ці кошти уповноваженим фахівцем мають робитися оцінка майна і кошторис відновних робіт відповідно до всіх вимог нормативних актів).

У ході переговорів оцінщиками, як виключення, була прийнята запропонована міським головою ціна за ці роботи максимум у 3 500 грн з одного домоволодіння. Мінімальна ціна не визначена, тобто експертна організація та клієнт можуть врахувати якісь обставини і знизити її ще, якщо дійдуть такої згоди.

 Окрім того, вони вже з власної ініціативи вирішили надати ці послуги безкоштовно трьом категоріям постраждалих:
- Родинам учасників АТО;
- Багатодітним сім’ям;
- Інвалідам війни згідно законодавства.


Фахова й належним чином оформлена оцінка втрат майна може знадобитися потерпілим від підтоплення у зв'язку з тим, що зараз іде етап оформлення пакету документів, щоби просити в держави відшкодування з резервного фонду. Таке відшкодування закон дозволяє у випадках, коли загальна сума збитків перевищує 18 млн грн. У цю суму включаються збитки як приватного, так і комунального майна (доріг, будівель тощо). Але претендувати на ці кошти можна лише на підставі належним чином оформлених документів про збитки.

Місто бере на себе роль організатора тільки у проведенні оцінки шкоди, завданої стихією нерухомому майну. Оцінку втрат рухомого майна (меблі, оргтехніка, господарство, а також автомобілі) громадяни мають організовувати та долучати самостійно, якщо мають таке бажання.

Кнтактною особою і координатором з усіх поточних питань, які можуть виникнути у зв'язку з проведенням оцінки збитків, завданих майну чернігівців стихійним лихом 30 червня, в міській раді призначений начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Григорій Годун (тел. 629-480, 629-472, адреса відділу - вул. Гетьмана Полуботка, буд. 70, каб. 303).


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:42

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг

Конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг 14:55

Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації проводить конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг.

Про норми температурного режиму у дитсадках і школах

Про норми температурного режиму у дитсадках і школах 14:43

Відповідно до Санітарного регламенту дошкільні навчальні заклади повинні мати централізовану чи безпечну автономну систему теплопостачання, спроможну забезпечити оптимальні показники мікроклімату.

Про плату за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти Чернігова: хто має право на пільги

Про плату за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти Чернігова: хто має право на пільги 14:41

У Чернігові затвердили новий розмір плати за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти, який діятиме з 1 січня 2020 року, повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Наслідки лікарської помилки - смерть 2 осіб: породіллі та новонародженого

Наслідки лікарської помилки - смерть 2 осіб: породіллі та новонародженого 14:20

За принципової позиції сторони обвинувачення Чернігівським апеляційним судом 09.10.2019 відмовлено у задоволенні безпідставних та необґрунтованих скарг обвинуваченого та представника цивільного відповідача (районної лікарні) на вирок суду першої інстанції від 05.03.2019.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини