Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 жовтня, 06:44:43

Прокуратура зобов’язала через суд оформити правовстановлюючі документи під будівлями та спорудами дошкільного навчального закладу

03.07.2018   07:48

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов місцевої прокуратури, яким одну із сільрад Чернігівського району зобов’язано оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку під будівлями і спорудами комунального дошкільного навчального закладу.

Підставою для звернення до суду стало не оформлення правовстановлюючих документів  на земельну ділянку під будівлями і спорудами комунального дошкільного навчального закладу протягом тривалого часу.
   
Таким чином, однією із сіль сих рад Чернігівського району порушено вимоги земельного законодавства та Закону України «Про освіту», оскільки створено передумови для передання її іншим особам, що може призвести до негативних наслідків та  порушення прав дітей.
   
Органами прокуратури вжито заходів представницького характеру та у судовому порядку зобов’язано одну із сільрад Чернігівського району оформити відповідну земельну документацію.


За інформацією Чернігівської місцевої прокуратури

Останні новини Чернігівщини

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора 10:46

3 жовтня - 30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора.

Чернівецька подруга найгарнішого полісмена України у соцмережах захейтила Чернігів: «Тут живуть злі російськомовні люди» 10:42

Чернівецька бізнес-леді, подруга найсексуальнішого полісмена України чернігівця Євгена Іващенка та інстаграм-блогерка Леся Антонюк скандально прославилася на всю Україну. «Винним» виявився… Чернігів та його жителі.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:36

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 02 жовтня по 8:00 03 жовтня 2022 року

3 жовтня - цей день в Україні і світі

3 жовтня - цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 222 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 222 RUSSIAN AGRESSION

Катерина Сахневич презентувала проєкт Регіонального плану управління відходами Чернігівської області на форумі в Івано-Франківську 17:32

Посилити екологічний захист постраждалих територій шляхом ефективної переробки відходів та рекультивації земель – головна мета регіонального форуму з питань управління відходами, організованого Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, який проходить в м. Івано-Франківську з 28 вересня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини