За нанесення умисних тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть співмешканки, винуватого засуджено до 7 років позбавлення волі
Вироком Бахмацького районного суду місцевого жителя визнано винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого).
У судовому засіданні прокурором доведено, що у лютому 2018 року обвинувачений, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, поряд з місцем свого проживання у с. Митченки, Бахмацького району, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, переслідуючи мету спричинення тілесних ушкоджень, почав наносити удари ногами та руками в область голови та грудної клітки потерпілої.
У подальшому, в результаті закритої черепно-мозкової травми, крововиливів у м’які покриви голови та шлуночки мозку, переламів кісток склепіння черепа та дев’яти ребер, потерпіла померла.
Врахувавши позицію прокурора щодо суспільної небезпеки злочину, вчинення його у стані алкогольного сп’яніння, стосовно особи, з якою винний перебував у сімейних відносинах, суд призначив покарання у вигляді 7 років позбавлення волі.
Прес-служба прокуратури області
Останні новини Чернігівщини
Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54
Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.
У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51
На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.
3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48
Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.
Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.