Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом крадіжки секції паркану двома молодиками
Небайдужі громадяни повідомили поліцію про двох парубків, які близько 6 ранку викрали секцію кованого паркану зі скверу Богдана Хмельницького й понесли в напрямку вулиці П’ятницької.
Поліцейські зреагували миттєво та майже відразу знайшли спритників, які ще не встигли відійти з важкою здобиччю далеко від скверу.
На місці події працювали патрульна поліція та слідчо-оперативна група Чернігівського відділу поліції, які задокументували факт злочину та вилучили у хлопців викрадену секцію паркану.
Як встановили поліцейські, молодики віком 17 та 19 років украли секцію неприкріпленого паркану унещодавно реконструйованому сквері Богдана Хмельницького, плануючи здати її на металобрухт.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань.Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка).
Таємне викрадення чужого майна карається штрафом від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18
Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.
Корюківські поліцейські, ветеран російсько-української війни та волонтери Червоного Хреста провели для дітей урок інклюзивності 14:47
Начальник сектору дотримання прав людини Корюківського райвідділу поліції спільно з волонтерами Корюківської філії Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України організували для дітей пізнавальний захід, присвячений інклюзивності, взаємоповазі та підтримці людей, які мають порушення здоров’я чи мобільності.
На регіональній діалоговій платформі стейкхолдерів окреслили перспективи для молоді 14:15
Ефективна професійна орієнтація школярів є основою для успішного економічного розвитку країни. Сучасність вимагає від освітніх інституцій та роботодавців гнучкості та впровадження нових підходів до кар'єрного консультування.
У Чернігові пройшов Всеукраїнський олімпійський день 13:22
Щороку Олімпійський день проходить у майже 200 країнах світу з нагоди створення Міжнародного Олімпійського Комітету та об’єднує сотні тисяч поціновувачів спорту та здорового способу життя у різних куточках України.
В одному з ліцеїв Корюківської громади побудували протирадіаційне укриття за кошти державної субвенції 12:49
У межах робочого візиту в Корюківську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав один із ліцеїв, де оглянув новозбудоване протирадіаційне укриття.