Вогнеборці ліквідували пожежу житлового будинку, під час якої отримав травми 30-річний чоловік
28 червня о 02:49 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу будинку на двох господарів у приватному секторі за адресою проспект Миру, 104 що в м. Чернігові.
Сусіди помітили загоряння, та одразу зателефонували до Служби порятунку "101". А також самі до прибуття рятувальників власними силами приступили до гасіння пожежі та розбудили господарів обох квартир.
За викликом, до місця події прибуло чотири відділення пожежно-рятувальних підрозділів міста у складі 14 чоловік особового складу та чотири одинці спеціальної техніки.
На час прибуття підрозділів в помешканні де виникло загорання спостерігалось щільне задимлення і інтенсивне горіння в приміщенні кухні, а також існувала загроза перекидання полум'я на поруч розташовану сусідську квартиру.
Спільними діями підрозділів загоряння о 03:15 було локалізовано, а о 03:53 остаточно ліквідовано. Під час спроб самотужки загасити пожежу ще до прибуття вогнеборців, отримав механічні травми верхніх кінцівок 30-річний чоловік. Постраждалому чоловіку медики на місці події надали першу невідкладну допомогу.
Вогнем знищено покрівлю на площі 30 кв.м, пошкоджено перекриття на площі 1 кв.м та майно в квартирі де виникло загорання. Причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електроустановок.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38
День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression
Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00
2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.