Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 липня, 01:53:51

Хірурги онкодиспансеру видалили із живота пацієнтки більш ніж пуд жиру

26.06.2018   16:00Агенцiя

В умовах Чернігівського обласного онкологічного диспансеру 15 червня прооперована пацієнтка вагою в 158 кілограмів. Жінці із живота видалили зайву шкіру та відокремили 16,5 кілограму жиру. Операцію виконали хірурги-онкологи відділення абдомінальної хірургії з урологічними ліжками Олег Матвійчук та Микола Захаров.

На сьогодні стан жінки задовільний. Вона набирається сил, піднялася духом та вчиться жити в оновленому тілі. Прооперована – із Чернігова. Вік її – за 50. Проблему свою жінка виношувала сім років. Першопричину такого незадовільного стану пані вбачає у грижі  хребта, яка зробила її на півроку прикутою до ліжка. У цей період вага жінки почала значно збільшуватись і виросла майже на 40 кг, давали знати про себе ноги. Обмеженість у русі та надвага призвели до того, що пані почала соромитися своїх недоліків і впродовж останніх п’яти років самостійно взагалі не залишала домівки.

Родина всіляко намагалася допомогти покращити стан здоров’я, шукала фахівців, які б могли вирішити питання позитивно. Втім, за словами пацієнтки, ті лікарі, що оглядали її, обнадійливих прогнозів не давали, а все більше акцентували увагу на гормональному збої в роботі організму. Не втрачаючи надії та за рекомендацію знайомих, чоловік нашої героїні звернувся в Чернігівський обласний онкологічний диспансер, зокрема до Олега Матвійчука, завідувача оперблоку.

За словами лікаря, така пацієнтка в його фаховій практиці перша. Подібний випадок він бачив, переглядаючи програму «Я соромлюсь свого тіла». Звичайно ж, братися за операцію – ризик надвеликий. Втім якщо б жінці не надали шанс, то, враховуючи стан її серцево-судинної та ендокринної систем, можна було би давати менш оптимістичні прогнози…

Жінці в онкодиспансері провели комплекс необхідних обстежень. У пацієнтки підтвердили найважчий, четвертий ступінь ожиріння. Лікарями було прийняте  рішення про проведення оперативного втручання, яке відбулося тиждень тому. Операція тривала 2 години 20 хвилин. Оперативне втручання здійснено хірургічним способом, тобто видалена обвисла шкіра й жир. Сама техніка ведення операції – не складна. Хірурги мають величезний досвід і напрацювання. Переживали лише, щоби витримав операційний стіл, який розрахований на 150 кг ваги пацієнта.

Головне, на чому акцентують увагу хірурги Чернігівського обласного онкологічного диспансеру, це те, що цей випадок – досить показовий і говорить про одне: не треба гаяти часу, «вилежувати» свою проблему вдома і вважати, що вона розсмокчеться самостійно або від статей в Інтернеті. Фахова медична допомога в області є – лишень зверніться!

Останні новини Чернігівщини

15 невибагливих рослин для саду – "посадив і забув" 17:19

Красиві квіти, високі дерева та пишні кущі подобаються не лише затятим садівникам. Завжди приємно пройтися по квітучій і доглянутій ділянці. На жаль, на прополювання, затінення, поливання і вкривання на зиму витрачається багато сил і часу. Міським жителям така розкіш не по кишені.

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини 17:14

Насіння чіа - це справжній суперфуд і лідер за вмістом нутрієнтів на грам. У чому ж полягає їх користь для чоловіків і для жінок?

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій 16:53

У спеку хочеться освіжитися не простою водою, а смачним напоєм. Водночас газована вода, яка продається в магазинах, — один із тих продуктів, вживати які потрібно в дуже помірних кількостях.

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт 16:49

Лимонний торт — неймовірно ароматний смаколик, знайомий з дитинства. Цей десерт можна готувати за базовим рецептом, щоб, наприклад, потішити домашніх у вихідний день.

Гороскоп на наступний тиждень

Гороскоп на наступний тиждень 10:34

Гороскоп (від дав.-гр. ὥρα, проміжок часу, період і дав.-гр. σκοπός, спостерігач) - в астрології - схематичне зображення «взаємного положення »планет в небі на цікавий для момент часу.