Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 12:02:27

Хірурги онкодиспансеру видалили із живота пацієнтки більш ніж пуд жиру

26.06.2018   16:00Агенцiя

В умовах Чернігівського обласного онкологічного диспансеру 15 червня прооперована пацієнтка вагою в 158 кілограмів. Жінці із живота видалили зайву шкіру та відокремили 16,5 кілограму жиру. Операцію виконали хірурги-онкологи відділення абдомінальної хірургії з урологічними ліжками Олег Матвійчук та Микола Захаров.

На сьогодні стан жінки задовільний. Вона набирається сил, піднялася духом та вчиться жити в оновленому тілі. Прооперована – із Чернігова. Вік її – за 50. Проблему свою жінка виношувала сім років. Першопричину такого незадовільного стану пані вбачає у грижі  хребта, яка зробила її на півроку прикутою до ліжка. У цей період вага жінки почала значно збільшуватись і виросла майже на 40 кг, давали знати про себе ноги. Обмеженість у русі та надвага призвели до того, що пані почала соромитися своїх недоліків і впродовж останніх п’яти років самостійно взагалі не залишала домівки.

Родина всіляко намагалася допомогти покращити стан здоров’я, шукала фахівців, які б могли вирішити питання позитивно. Втім, за словами пацієнтки, ті лікарі, що оглядали її, обнадійливих прогнозів не давали, а все більше акцентували увагу на гормональному збої в роботі організму. Не втрачаючи надії та за рекомендацію знайомих, чоловік нашої героїні звернувся в Чернігівський обласний онкологічний диспансер, зокрема до Олега Матвійчука, завідувача оперблоку.

За словами лікаря, така пацієнтка в його фаховій практиці перша. Подібний випадок він бачив, переглядаючи програму «Я соромлюсь свого тіла». Звичайно ж, братися за операцію – ризик надвеликий. Втім якщо б жінці не надали шанс, то, враховуючи стан її серцево-судинної та ендокринної систем, можна було би давати менш оптимістичні прогнози…

Жінці в онкодиспансері провели комплекс необхідних обстежень. У пацієнтки підтвердили найважчий, четвертий ступінь ожиріння. Лікарями було прийняте  рішення про проведення оперативного втручання, яке відбулося тиждень тому. Операція тривала 2 години 20 хвилин. Оперативне втручання здійснено хірургічним способом, тобто видалена обвисла шкіра й жир. Сама техніка ведення операції – не складна. Хірурги мають величезний досвід і напрацювання. Переживали лише, щоби витримав операційний стіл, який розрахований на 150 кг ваги пацієнта.

Головне, на чому акцентують увагу хірурги Чернігівського обласного онкологічного диспансеру, це те, що цей випадок – досить показовий і говорить про одне: не треба гаяти часу, «вилежувати» свою проблему вдома і вважати, що вона розсмокчеться самостійно або від статей в Інтернеті. Фахова медична допомога в області є – лишень зверніться!

Останні новини Чернігівщини

Лучники Чернігівщини гідно виступили на змагання відкритого чемпіонату області зі стрільби з лука в приміщенні

Лучники Чернігівщини гідно виступили на змагання відкритого чемпіонату області зі стрільби з лука в приміщенні 11:41

У Чернігові відбулися дводенні змагання відкритого чемпіонату Чернігівської області зі стрільби з лука в приміщенні. На відкритий чемпіонат області приєднались учасники і з інших регіонів – близько 80 спортсменів від наймолодших до ветеранів стрільби з 5 областей України.

Рибництво мовою цифр

Рибництво мовою цифр 11:35

Чернігівщина має значний потенціал для створення значної кількості невеликих рибницьких та аквакультурних господарств, які зможуть вирощувати товарну рибу, займатись штучним відтворенням водних біоресурсів та надавати рекреаційні послуги.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:31

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Проведено обласний семінар завідувачів музеїв закладів освіти

Проведено обласний семінар завідувачів музеїв закладів освіти 10:32

15 листопада у Чернігові в комунальному позашкільному навчальному закладі «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» відбувся спільний з Українським інститутом національної пам’яті науково-практичний захід.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:23

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 17 листопада до 8:00 18 листопада 2019 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини