Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 серпня, 07:16:10

Як ремонтуються дороги в Чернігові з’ясовували на Суспільному

26.06.2018   15:54Агенцiя

22 червня в рамках проекту «Звіти Наживо» в ефірі Суспільного мовника Чернігівщини телеканалі “Сівер-центр” звітував начальник управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради Ярослав Куц.

Представниками громадськості в ефірі були запрошені журналістка сайту “Події і коментарі” Світлана Білоус та Алла Філатова, редакторка сайту Gorod.cn.ua.

В ефірі говорили про формування переліку доріг для подальшого ремонту, пріоритетність, можливості участі в цьому процесі. Щодо ремонту доріг у приватному секторі Ярослав Куц заявив наступне:

"В приватному секторі міста роботи щодо відновлення дорожнього покриття, а це приблизно  700-800 м2, немалі, деякі взагалі не мають твердого покриття. Тому саме для приватного сектору, щоб бути першим в черзі, є «Програма «20х80» – це програма ремонту інфраструктури приватного сектору, яка дає можливість людям взяти участь у формуванні переліку об’єктів: люди збирають 20% коштів, решту виділяє місто".

Питання будівництва прямої дороги на Шерстянку, з вулиці Івана Мазепи до житлового району по вулиці Текстильників, начальник управління прокоментував так:

«На сьогоднішній день відбувається проектування цієї вулиці. Там дуже багато питань, пов’язаних із мережею, що знаходиться під землею, це і водовідведення, і електрика. Більше того, там навколо майже вся приватна земля, тому проектанти не встигають зробити у відведений термін, їм продовжили термін до серпня. Як тільки буде виконане проектування, буде зрозуміло, яка буде вартість цього будівництва, тому що попередня озвучена його вартість – 80 мільйонів гривень. На сьогоднішній день цих коштів немає, але ми маємо сподівання, що на наступний рік буде субвенція з державного бюджету. Якщо ж ні, тоді будемо дивитися на фінанси місцевого бюджету».  

Окрім згаданих питань в ефірі “Звітів наживо” також говорили про процедури прийому виконаних робіт, виграші тендерів одного підприємства за багатьма замовленнями, вказівники на існуючих велодоріжках, зауваження до них.
 

Останні новини Чернігівщини

Відбулася зустріч голів місцевих рад та громад Чернігівщини з народним депутатом України

Відбулася зустріч голів місцевих рад та громад Чернігівщини з народним депутатом України 18:12

У Чернігові відбулася зустріч голів місцевих рад та громад Чернігівщини з народним депутатом України 9 скликання Антоном Поляковим (206 виборчий округ).

"Чернігівгаз" відкрив два сучасних Центри обслуговування клієнтів - в Носівці та Ріпках 16:45

На минулому тижні АТ «Чернігівгаз» відкрило модернізовані Центри обслуговування клієнтів ще в двох районах області. Віднині нову якість сервісу зможуть оцінити понад 12,3 тис споживачів газу Носівського та майже 7 тис Ріпкинського районів.

На автомобільній Київ-Чернігів-Нові Яриловичі тривають роботи з поточного середнього ремонту

На автомобільній Київ-Чернігів-Нові Яриловичі тривають роботи з поточного середнього ремонту 15:29

У прикордонному Ріпкинському районі на автомобільній дорозі М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі (на Гомель) тривають роботи з поточного середнього ремонту.

З 27 по 29 серпня гаряча вода подаватись не буде

З 27 по 29 серпня гаряча вода подаватись не буде 13:43

До відома мешканців міста Чернігова:

Як працюють кар’єрні радники?

Як працюють кар’єрні радники? 13:04

Шукати роботу та будувати кар’єру тепер допомагають кар’єрні радники, які з’явились у службі зайнятості на початку нинішнього року. Це не нові кадри, а фахівці служби, які пройшли відповідне навчання.