Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 серпня, 15:06:29

У Чернігові визначили перевізників для автобусних маршрутів № 18 та № 47

26.06.2018   11:45

У Чернігові 25 червня відбувся конкурс на право здійснення перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

Загалом було подано дві пропозиції: від ФОП Осипенко С. Г. на маршрут № 18 (Дитячий світ – Дачі (Рудка) та від ФОП Гребінник А. В. на маршрут № 47 (Хімволокно – Дачі (Якубівка). Подані заявки були погоджені відповідною комісією.

На інші три позиції (маршрут № 22-а, № 29 та № 36) пропозицій не надійшло. Як зазначив начальник управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку міської ради Олександр Рижий, подальшу долю цих маршрутів визначатиме транспортна рада, яка прийматиме рішення щодо зміни руху маршруту чи взагалі виводити їх з міської транспортної мережі.

Наразі маршрут № 36 (№ 36-с) тимчасово обслуговує КП «ЧТУ». Маршрути № 29 та № 22-а не обслуговуються.

Заступник міського голови Андрій Черненко наголосив, що наразі необхідно терміново вирішити дане питання, щоб забезпечити перевезення мешканців за цими маршрутами. Наприклад, при можливості підписати додаткові угоди з перевізниками. Він також зазначив, звертаючись до представника перевізника маршруту № 47, щоб на кінцевих автобусних зупинках були розміщені чіткі затверджені графіки руху маршруту, а у салонах автобусів висіли переліки пільгових категорій громадян.

Крім того, члени комісії звернули увагу на чистоту в салонах, зовнішній вигляд, фаховість, а також, що є дуже важливим, перевірку стану здоров’я водіїв.

За умовами конкурсу, для здійснення перевезень пасажирів на міських маршрутах загального користування у м. Чернігові допускалися автобуси:
     зареєстровані відповідно до чинного законодавства;
     які перебувають у належному технічному стані;
     обладнані не менше, ніж двома входами/виходами для пасажирів з автоматичним відкриванням дверей для автобусів, що працюють у звичайному режимі руху.

За додатковими умовами, перевізник зобов’язаний, зокрема, впродовж 2-х місяців з дати укладеного з Організатором договору про організацію пасажирських перевезень за власні кошти обладнати всі автобуси засобами GPS-моніторингу, підключити їх до системи, забезпечувати належну експлуатацію та постійну роботу встановлених засобів GPS-моніторингу, а також ремонт, модернізацію та заміну; передати усі майнові та немайнові права на GPS-дані про роботу автобусів, отримані в результаті надання послуг з перевезення пасажирів, управлінню транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради. Крім того, встановити автоматизовані системи безготівкової оплати проїзду на автобуси, які пропонуються для роботи на маршрутах, що є об’єктами конкурсу, упродовж 6 місяців з дати, яка буде визначена наказом Організатора.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

До Дня будівельника. ДОВІДКА

До Дня будівельника. ДОВІДКА 14:25

Середньооблікова кількість штатних працівників у будівництві Чернігівщини з початку року становила 3,5 тис. осіб.

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям?

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям? 13:53

В сучасних умовах проходження військової служби рівень підготовки зв’язківців кожного року значно покращується. Це обумовлено в першу чергу оснащенням новітніх засобів зв’язку, таких як «Harris», що використовуються для зв'язку на великих відстанях, «Motorola» та інших.

Наймасштабніша партія і гучне затримання контрабанди цигарок на Чернігівщині

Наймасштабніша партія і гучне затримання контрабанди цигарок на Чернігівщині 13:40

Увечері, 7 серпня, в пункт пропуску «Нові Яриловичі» на в’їзд в Україну смугою руху «червоний коридор» прибув вантажний автомобіль марки «Даф» За кермом транспортного засобу білоруської реєстрації був 29 річний громадянин Білорусі.

У Чернігівській міськраді привітали будівельників з прийдешнім професійним святом

У Чернігівській міськраді привітали будівельників з прийдешнім професійним святом 13:31

Напередодні Дня будівельника, який відзначається традиційно в другу неділю серпня, в Чернігівській міській раді відбулося нагородження кращих працівників цієї галузі нашого міста.

У Чернігівській області виявлено +28 нових випадків COVID-19

У Чернігівській області виявлено +28 нових випадків COVID-19 13:25

За даними Управління охорони здоров’я станом Чернігівської ОДА на 13.00 суботи 8 серпня в області зафіксовано 28 нових випадків підтвердженого діагнозу COVID-19.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини