Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 жовтня, 07:54:35

За прокурорського втручання до бюджету Прилуцької міської ради надійшло 600 тис. грн.

23.06.2018   13:12

З метою захисту економічних інтересів держави щодо стягнення збитків за безоплатне використання земельних ділянок під об’єктами нерухомості органами прокуратури області вживаються системні заходи представницького характеру.

Зокрема, у минулому році прокуратурою області в інтересах Прилуцької міської ради заявлено позов до господарюючого суб’єкта про стягнення упущеної вигоди у сумі 600 тис. грн.

Відповідач згідно договорів купівлі-продажу є власником об’єктів нерухомості у м. Прилуки, які розміщені на земельних ділянках, належних територіальній громаді, загальною площею 31 тис. квадратних метрів.

Водночас, кошти за користування землею до бюджету не сплачувалися.
 
З метою поновлення інтересів держави в особі Прилуцької міської ради прокурор звернувся з позовом до суду. Рішенням суду позов задоволено у повному обсязі.

Наразі прокуратурою забезпечено його реальне виконання. Як результат, на сьогодні кошти у сумі 600 тис. грн. надійшли на рахунки Прилуцької міської ради.

Робота на даному напрямку триває.  
   

Прес-служба прокуратури області

Останні новини Чернігівщини

Сьогодні - вибори до місцевих рад

Сьогодні - вибори до місцевих рад 07:40

25 жовтня в Україні проводять вибори до органів місцевого самоврядування. Громадяни будуть обирати депутатів до місцевих рад та мерів своїх населених пунктів. Голосування розпочинається о 08:00 і триватиме до 20:00. Потім виборчі дільниці закриються й розпочнеться підрахунок голосів.

25 жовтня - День автомобіліста

25 жовтня - День автомобіліста 07:27

День автомобіліста святкують в останню неділю жовтня. Святкують День працівника автотранспорту, або, як його ще називають - День водія - не тільки ті шофери, хто сидить за кермом.

Олімпік - Десна 0:2

Олімпік - Десна 0:2 18:54

Голи: Шевцов, 24, Тотовицький, 37.