Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 січня, 07:18:22

ДСА України призначено тимчасово виконуючих обов’язків керівників апаратів новоутворюваних місцевих судів

22.06.2018   09:56Агенцiя

На виконання частини п’ятої статті 147 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" 19 червня 2018 року Державною судовою адміністрацією України прийнято рішення про призначення тимчасово виконуючих обов’язків керівників апаратів новоутворюваних місцевих судів з метою здійснення ними дій щодо реєстрації новоутворених судів як юридичних осіб, забезпечення необхідних дій для належного початку їх роботи та представництва таких судів як органів державної влади у зносинах з іншими органами державної влади, органами місцевого самоврядування, фізичними та юридичними особами.

Так, тимчасово виконуючими обов’язки керівників апаратів новоутворюваних місцевих господарських судів призначені:
Чернігівського окружного господарського суду – Полагенько Галина Володимирівна


Тимчасово виконуючими обов’язки керівників апаратів новоутворюваних місцевих загальних судів призначені:

Чернігівська область

Корюківського окружного суду – Ющенко Наталія Миколаївна
Ніжинського окружного суду – Чернишов Максим Володимирович
Ічнянського окружного суду – Шило Оксана Миколаївна
Менського окружного суду – Стоцька Ірина Дмитрівна
Прилуцького окружного суду – Іценко Юлія Олександрівна
Козелецького окружного суду – Зазимко Тетяна Миколаївна
Окружного суду міста Чернігова – Стеценко Ірина Петрівна
Ріпкінського окружного суду – Лемішко Юрій Володимирович
Новгород-Сіверського окружного суду – Пильник Михайло Григорович
Бахмацького окружного суду – Скабенок Юрій Анатолійович
Чернігівського окружного суду – Янко Юрій Григорович


За повідомленням прес-служби ДСА України

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина вшанувала пам’ять загиблих у бою під Крутами 14:24

108 років тому біля залізничної станції в Крутах кількасот українських вояків і студентів (деяким було всього 16) чотири дні стримували наступ більшовиків на Київ. Цей подвиг дав можливість укласти Брест-Литовський мир та став символом нескореності, стійкості і самопожертви української молоді в боротьбі за державність.

У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство

У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство 14:20

Житель Сновська за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність – кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:18

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа загинула.

«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023

«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 10:17

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.

Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини