Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 21 червня до 8:00 22 червня.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж та 2 випадки виявлення і знищення боєприпасів часів Другої світової війни.
Пожежі – 9, з них 3 пожежі в житловому, 5 випадків загоряння сухої трави та сміття на загальній площі 6,003 га та 1 інша пожежа.
Виявлення та знищення боєприпасів часів Другої світової війни – 2:
- групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС України у Чернігівській області о 15 год. 40 хв. 21 червня знищено 3 артилерійські снаряди калібру 125 мм часів Другої світової війни, які були виявлені 21 червня на відкритій території біля с. Кошівка Чернігівського району;
- групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС України у Чернігівській області о 17 год. 10 хв. 21 червня знищено гранату РГД - 5 часів Другої світової війни, яку було виявлено 21 червня на відкритій території в м. Чернігові по проспекту Перемоги біля будинку №119 А.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 9-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 9 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 21 червня до 20 години 22 червня очікується мінлива хмарність, вночі без опадів, вдень короткочасний дощ, гроза, місцями сильні зливи, град. Вітер південно-західний 7-12 м/с, вдень при грозах місцями шквали до 15-20 м/с. Температура по області вночі 15-20º тепла, вдень 26-31º тепла.
По Чернігову вночі без опадів, вдень короткочасний дощ, гроза. Вітер південно-західний 7-12 м/с. Температура вночі 17-19º тепла, вдень 26-28º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36
Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.
З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24
Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24
У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.
"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв