Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 вересня, 05:15:47

Відбулося чергове засідання Коордради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства при ОДА

22.06.2018   08:11Агенцiя

20 червня під головуванням заступника голови ОДА Наталії Романової відбулося засідання Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства при ОДА.

Про результати дослідження, яке відбувалося у рамках проекту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», повідомила Наталія Дрозд,голова правління громадської організації «Центр «Доброчин»».

Під час згаданого дослідження вивчався стан реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні. Є напрацьовані рекомендації, зокрема розроблено проект Типового положення про регіональну Координаційну раду сприяння розвитку громадянського суспільства. Як зауважила Наталія Дрозд, для більшого розуміння результатів дослідження потрібно ввести більше якісних індикаторів, наприклад історії успіхів.

З основними напрямами правопросвітницького проекту «Я маю право!»учасників засідання ознайомив заступник начальника Головного територіального управління юстиції в області В’ячеслав Хардіков. Загалом реалізація заходівна Чернігівщині відбувається у тісній співпраці з Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю та іншими структурними підрозділами ОДА.

Обговореноі стан виконання плану заходів на 2018 рік щодо реалізації в області Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016—2020роки. Зокрема, реалізуються 7 проектів громадських організацій,для виконання яких надається фінансова підтримказ обласного бюджету у рамках Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2016—2020 роки «Чернігівська громада».

Крім того, 28 березня на сесії обласної ради затверджено обласну Програму залучення організацій громадянського суспільства до надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів у 2018 році.Кошти на реалізацію програми будуть виділені після внесення змін до обласного бюджету за підсумками І півріччя поточного року.

— Мета, заради якої ми ініціювали цю програму, дуже проста — якісні соціальні послуги для людей, які їх потребують, через ефективне залучення бюджетних коштів. Наша організація готова надавати консультації та залучати необхідну технічну допомогу для того, щоб механізм закупівлі соціальних послуг в нашій області запрацював, — прокоментувала прийняття програми голова правління Благодійної організації «Чернігівське відділення благодійної організації «Всеукраїнська Мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД»» Анжела Мойсеєнко.

Також президент АГС «Совість»Володимир Демиденкопрезентував напрацювання своєї організації — проект Методичних рекомендацій органам державного управління щодо формування та організації діяльності робочих груп (комісій) з питань розробки стратегії розвитку комплексних і цільових програм та проектів нормативних і регуляторних актів, законів, постанов, регламентів за участю громадськості.

Під час засідання поінформовано присутніх щодо змін в порядку проведення конкурсу проектів ОГС, зокрема спрощено перелік документів, які громадські організації мають додавати до конкурсної пропозиції. Розширено і коло можливих учасників та зменшено обов’язкову частку власного внеску або залучених до реалізації проекту коштів.

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігова не виявила жодних вибухових предметів на Красній площі

Поліція Чернігова не виявила жодних вибухових предметів на Красній площі 19:18

Нині поліцейські встановлюють особу, що зробила неправдиве повідомлення про замінування.

Виявлено 84 нових випадків COVID-19

Виявлено 84 нових випадків COVID-19 16:42

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 21 вересня в області зафіксовано 84 нових випадків COVID-19.

У Ніжині та Носівському районі з 22 вересня працюватимуть транспорт та заклади освіти

У Ніжині та Носівському районі з 22 вересня працюватимуть транспорт та заклади освіти 14:59

Таке рішення було прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якого на основі звернень та консультацій з регіонами переглянули карантинні обмеження для населених пунктів, віднесених до "червоного" рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Готовність до своєчасного старту і стабільного проходження опалювального сезону – на контролі Чернігівської ОДА

Готовність до своєчасного старту і стабільного проходження опалювального сезону – на контролі Чернігівської ОДА 14:42

Рівень підготовки теплогенеруючих підприємств та паливно-енергетичного комплексу до опалювального сезону 2020-2021 рр., а також розрахунки за спожиті послуги – основні питання засідання Антикризового енергетичного штабу, який 18 вересня в онлайн–режимі провів Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Святкування дня міста Чернігова розпочали покладанням квітів до могил воїнів-захисників Батьківщини

Святкування дня міста Чернігова розпочали покладанням квітів до могил воїнів-захисників Батьківщини 14:34

21 вересня - День міста Чернігова та 77-а річниця вигнання нацистських окупантів з нашого міста. Цей день назавжди увійшов у його історію як уособлення вдячної пам’яті про подвиг воїнів-визволителів, які ціною власного життя забезпечили майбутнім поколінням можливість вільно жити у рідному місті.