Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 18 серпня, 02:52:57

У суді "затримали" умовного порушника

21.06.2018   14:55Агенцiя

21 червня з 12 до 13 години відвідувачі суду та випадкові перехожі могли спостерігати, як озброєні силовики проводили «затримання» умовних порушників порядку.

Так в Апеляційному суді Чернігівської області  проходили навчально-методичні збори з командирами стрілецьких рот Північного оперативного об’єднання Національної гвардії України. Відпрацьовувались дії  особового складу судової варти, військового наряду з охорони судових установ, чергового підрозділу та працівників  Національної поліції під час загострення оперативної обстановки в залі судового засідання  чи інших місцях приміщення суду.

За повідомленням Першого заступника командира ІІІ стрілецького батальйону військової частини 3066, начальника штабу Нацгвардії України Віктора Ясинського подібні навчання вже проводились у багатьох містах України, але в Чернігові – вперше.  Вони спрямовані на підвищення професійних навичок, координації роботи різних силових підрозділів між собою, а також з керівництвом судової установи. Адже чітке розуміння кожним своїх дій у випадку позаштатної ситуації є головною запорукою безпеки.

Останні новини Чернігівщини

Десна (Чернігів) - Колос (Ковалівка) 0:0

Десна (Чернігів) - Колос (Ковалівка) 0:0 19:01

Попередження: Фаворов Д., 23, Гітченко, 34, Максименко, 39, Мостовий, 49, Мілько, 56, Богданов, 66, Костишин (тренер), 82, Огіря, 87

Визначили кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України

Визначили кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України 16:11

Боротьба танкістів за право називатися кращими серед оперативних командувань тривала майже тиждень. З цей час на загальновійськовому полігоні на Чернігівщині танкісти з чотирьох регіонів України продемонстрували влучність стрільби, вправність водіння, фізичну витривалість та моральну стійкість.

Щодо захворюваності на ГКІ. Офіційно

Щодо захворюваності на ГКІ. Офіційно 13:58

Державна установа «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» повідомляє, що проведення комплексу заходів з профілактики захворювань на гострі кишкові інфекції (надалі - ГКІ) та попередження спалахів серед населення області триває.

Фотоконкурс

Фотоконкурс "Синергія Десни" 13:57

Деснянське басейнове управління водних ресурсів до Дня Десни проводить конкурс на краще фото річки, що протікає на Чернігівщині та є притокою Десни.

Відбувся конкурс на посаду директора комунального закладу

Відбувся конкурс на посаду директора комунального закладу "РЛП "Міжрічинський" 12:04

Засідання конкурсної комісії провела виконуюча обов’язки голови Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова 15 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ