Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 20:11:30

У суді "затримали" умовного порушника

21.06.2018   14:55Агенцiя

21 червня з 12 до 13 години відвідувачі суду та випадкові перехожі могли спостерігати, як озброєні силовики проводили «затримання» умовних порушників порядку.

Так в Апеляційному суді Чернігівської області  проходили навчально-методичні збори з командирами стрілецьких рот Північного оперативного об’єднання Національної гвардії України. Відпрацьовувались дії  особового складу судової варти, військового наряду з охорони судових установ, чергового підрозділу та працівників  Національної поліції під час загострення оперативної обстановки в залі судового засідання  чи інших місцях приміщення суду.

За повідомленням Першого заступника командира ІІІ стрілецького батальйону військової частини 3066, начальника штабу Нацгвардії України Віктора Ясинського подібні навчання вже проводились у багатьох містах України, але в Чернігові – вперше.  Вони спрямовані на підвищення професійних навичок, координації роботи різних силових підрозділів між собою, а також з керівництвом судової установи. Адже чітке розуміння кожним своїх дій у випадку позаштатної ситуації є головною запорукою безпеки.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області 10:47

У своїй діяльностідержавні виконавці забезпечують реальну дію правових норм, застосовуючи при цьому заходи примусу, санкціоновані державою.