Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 15:32:14

У Чернігівській міській раді розглянули питання безпеки та організації дорожнього руху

21.06.2018   08:22

Питання щодо належного забезпечення дорожнього руху в м. Чернігові розглядалися 20 червня на засіданні постійної комісії з питань безпеки та організації дорожнього руху. У роботі комісії під керівництвом заступника міського голови Андрія Черненка взяли участь працівники патрульної поліції та відповідних структурних підрозділів міської ради.

У порядку денному засідання було 18 питань, більшість з яких були не підтримані комісією.

Одне з розглянутих питань порядку денного стосувалося зміни схеми руху автомобілів на розі вулиць Рокоссовського – Захисників України, шляхом установки додаткових секцій світлофора на існуючий світлофорний об’єкт. Таке прохання було озвучено чернігівцями, які проживають у  цьому мікрорайоні, на одній з зустрічей Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка з мешканцями за місцем проживання. За словами жителів прилеглих будинків, на розі цих вулиць потік транспорту та потік пішоходів наразі не розділений, що ускладнює перехід дороги пішоходам та є небезпечним для них.

Дане питання комісія розглянула та погодила.

Серед інших розглянутих та погоджених питань: облаштування нерегульованого пішохідного переходу в районі перехрестя вул. Шевченка з вул. Піщаною, заборона стоянки транспортних засобів з непарного боку вул. Гончої на ділянці від пр. Перемоги до вул. Чернишевського та перенесення зупинки громадського транспорту «вулиця Кленова» у зв’язку з технічною необхідністю.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.