На Суспільному Чернігівщини обговорювали специфіку роботи журналістів
На Суспільному Чернігівщини 18 червня відбулася зустріч з журналісткою розділу "Суспільство" сайту LB.UA Маргаритою Тулуп та шеф-редакторкою новин на UA: ЧЕРНІГІВ Аллою Скорик.
До зустрічі долучилися не лише представники медіа, а й учасники громадських організацій, які могли більш детально ознайомитися зі специфікою роботи журналіста та створенням новин.
Маргарита Тулуп поділилася власним досвідом написання текстів, а також розповіла про роботу з героями і форму подачі матеріалу "через людину і персонажа".
Під час зустрічі також говорили про особливості роботи з відео, про важливість картинки в сюжетах, яка може розповідати історію й без тексту. Були розглянуті приклади успішних та якісних матеріалів, обговорені їхні позитивні сторони. Для порівняння розглядалися сюжети і тексти, які можна було би вдосконалити, а учасники зустрічі пропонували рішення для підвищення якості контенту.
"По суті ми розповідаємо людям з інших сфер про Суспільне – про наші цілі, цінності, як ми працюємо сьогодні і чим керуємося при виконанні своїх обов’язків. Ми пояснювали, як варто комунікувати з журналістом під час виконання ним своїх обов’язків, щоб він міг зробити повноцінний матеріал та передати повну картинку події", – розповіла про подію шеф-редакторка новин на UA: ЧЕРНІГІВ Алла Скорик.
Представники громадських ініціатив відзначили, що інформація, отримана під час зустрічі, могла би запобігти багатьом помилкам у спілкуванні з журналістами, які зазвичай допускають активісти.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:46
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33
«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.
Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31
Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.
15 січня: цей день в Україні і світі 08:27
День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.