Конкурс ФМ. Ніжин та Ічня
В газеті «Голос України» № 107 (6862) вийшло друком оголошення про конкурс на отримання ліцензії на мовлення на 48 вільних радіоканалах, який Національна рада вирішила оголосити на засіданні 11 травня.
Зокрема у конкурсі беруть участь FM-частоти в населених пунктах Чернігівської області, серед яких Ніжин (96,2/92,2) та Ічня (100,9).
Запропонована потужність, з якою мовитимуть радіостанції, – від 0,03 до 0,1 кВт.
Відповідно до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» двома основними вимогами до програмної концепції ліцензіатів визначено:
* обов’язкове розміщення соціально важливих програм;
* забезпечення цілісності мережі мовлення і програмного
наповнення.
Заяви на участь у конкурсі можна подати із 16 липня до 16 серпня 2018 року (18:00) за адресою: вул. Прорізна, 2, м. Київ, тел. 234-97-13.
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.