Владислав Атрошенко про паплюження міста гаражами і МАФами
- Та частина гаражів - це просто бізнес, який знищить автостоянку та зменшить кількість паркомісць. Хтось заробить на цьому кошти, а ми знищимо місто цими гаражами. Такі питання треба вирішувати цивілізовано.
Гаражі в подібному місці - це ганьба! Це відсутність влади та злочин. Це не іграшки, не можна там будувати гаражі, хоч ви мене тут застрельте.
Подібні рішення, які роками приймалися, вони спаплюжили місто, якому 1300 років.
Подивіться на що зараз перетворилося це місто. У нас будь-які балкони та пристройки, будь-які зупинки та МАФи, гаражі металеві та різноманітні кооперативи, які стоять будь-де.
Давайте поступово з цього просто виходити. Виходити, а не заходити. По місту зараз 1500 гаражів, які треба демонтувати. Відразу цього не зробиш. Є зупинкові комплекси - це ганьба міста, які теж відразу не прибереш.
Наприклад, МАФи, що стоять біля ринку, що на Шерстянці. Вони стоять на дорозі, просто будь-де.
Я вважаю, що все це спотворює місто. Тобто по кожній локації треба потихеньку виходити в нормальне, зрозуміле русло і стандарти по зовнішньому вигляду. І розміщуватися МАФи повинні в окремих місцях.
Якщо ми будемо все це потихеньку вирішувати - тут буде майбутнє. Тоді місто і нащадки будуть нам вдячні. Якщо ж ми будемо будувати такі гаражі, у міста не буде перспектви. У малого й середнього бізнесу теж не буде майбутнього. Такими рішеннями ми з'їмо самі себе. Ми члени однієї команди, тож давайте командно вирішувати такі питання, - зазначив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко 14 червня на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради, під час розгляду проекту рішення, яке передбачало будівництво семи гаражів на території авто-кооперативу № 52 по вул. Олега Міхнюка, 1.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.
«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48
Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.