Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 12 липня, 17:28:28

Чернігівщина визначилася з кращими регіональними державними службовцями

16.06.2018   10:07Агенцiя

В області визначилися з кандидатами на Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець». Загалом до ІІ туру допущено 24 учасники, які пройшли співбесіду з питань державного управління, виконали практичне завдання з службової етики і етикету та випробували свої сили у публічному виступі.

Конкурсну комісію очолили начальник Міжрегіонального управління НАДС у м.Києві, Київській, Чернігівській та Черкаських областях Олександр Якубенко та керівник апарату Чернігівської ОДА Тетяна Гліб.

Імена переможців регіонального відбору стануть відомі широкому загалу на урочистостях з нагоди Дня державної служби, що відбудуться за тиждень.

- «Рухаючись вперед, ти втрачаєш спокій, та стоячи на місці, ти втрачаєш себе», - так сказав мій улюблений філософ Серен К'єркегор. Кожен з вас уже переможець, адже щоденно працює над собою та на благо нашої держави, - акцентувала керівник апарату ОДА Тетяна Гліб.

Нагадаємо, конкурс «Кращий державний службовець» Національним агентством України з питань державної служби започаткований на виконання  постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року №1152.

Мета - зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).