Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 19:46:18

Ігор Вдовенко: Започаткування обласного конкурсу журналістських робіт з реформування місцевого самоврядування сприятиме висвітленню як кращих практик місцевого самоврядування, так і існуючих недоліків

07.06.2018   08:59Агенцiя

У перший день літа на Чернігівщині офіційно стартував обласний конкурс журналістських робіт із тематики реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади, запровадження якого було одноголосно підтримано депутатським корпусом на 12 сесії обласної ради.

Тож у рамах проведення заходів до Дня журналіста 6 червня в стінах представницького органу Сіверщини відбувся брифінг за участю широкого кола медійників, присвячений проведенню конкурсу на теренах Чернігівщини.

Ключовими спікерами у діалозі з журналістським загалом Придесення виступили голова обласної ради Ігор Вдовенко та заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова. Модерував проведення заходу голова Чернігівської обласної організації Національної спілки журналістів України, очільник Асоціації регіональних ЗМІ, заслужений журналіст УкраїниОлександр Назаренко.

Модератором заходу став голова Чернігівської обласної організації Національної спілки журналістів України Олександр Назаренко.

Розпочинаючи захід, Ігор Вдовенко відзначив, що Чернігівщина впевнено крокує шляхом децентралізації, який є незворотнім, і вже має суттєві досягнення і здобутки на шляху створення спроможних та самодостатніх громад. Водночас, за словами керівника, успішно просувати реформи неможливо без належного інформування про них широкого кола громадськості.

- Започаткуванням обласного конкурсу журналістських робіт із тематики реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади ми закликаємо представників ЗМІ до активного висвітлення як кращих практик місцевого самоврядування, так і існуючих недоліків – підкреслив очільник представницького органу Чернігівщини.

На думку голови обласної ради, запровадження Премії з відзначення переможців обласного конкурсу журналістських робіт із тематики реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади стане гарним стимулом і заохоченням для представників меіда спільноти звернути увагу на більш широке висвітлення різних аспектів перебігу децентралізації на теренах області.

Далі Ігор Вдовенко детально зупинився на організаційних моментах проведення творчого конкурсу, окремо зупинившись на основних завданнях, тематичних пріоритетах, номінаціях, умовах участі та вимогах до творчих робіт. Детальну інформацію щодо ключових аспектів проведення обласного конкурсу журналістських робіт із тематики реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади можна знайти за посиланням.

Висловив голова обласної ради і свої думки з приводу сучасного стану журналістики як у масштабах країни, так і на регіональному рівні.

Наталія Романова також акцентувала на важливості проведення конкурсу для процесу реформування місцевого самоврядування загалом, адже, на її думку, саме журналісти своїми об’єктивними матеріалами можуть вказати, де є помилки, і як треба правильно скеровувати наш український варіант децентралізації.

Враховуючи те, що проведення брифінгу співпало із професійним святом представників четвертої влади, не обійшлося цього дня і без вручення відзнак обласної представницької та виконавчої влади.

За багаторічну сумлінну та плідну працю на журналістській ниві, високий професіоналізм почесними грамотам та нагрудними знаками до них, а також подяками обласної ради відзначені кореспондент обласної газети «Деснянка» Лариса Галета, літературний редактор та спеціальний кореспондент КП «Редакція газети «Деснянська правда» Світлана Сусленко та Ігор Гільов відповідно, ведуча програм редакції авторських програм та завідуюча редакції сайту КП «Телерадіоагентство «Новий Чернігів» Вікторія Мельник та Людмила Мельник, відповідальний секретар Чернігівської обласної організації Національної спілки журналістів України Ольга Чернякова, ветеран-журналістики Анатолій Мазур та кореспондент Регіонального медіацентру Міноборони України Наталія Шапоренко,

Крім того, відзнаки обласної ради передані ще 4 кореспондентам Регіонального медіа-центру Міністерства оборони України: Олександру Порві, Сергію Шапоренку, Владиславу Кезьку та Олександру Толочку, які наразі перебувають які зараз перебувають у зоні проведення Операції Об’єднаних Сил.
За дорученням депутатського корпусу обласної ради Ігор Вдовенко вручив Олександру Назаренку сертифікат на комп’ютерну техніку, зробивши тим самим внесок обласної ради у покращення  матеріально-технічного забезпечення діяльності обласного осередку НСЖУ.

Від імені Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення слово мала її представник у Чернігівській області Ірина Сенченко, яка підтримала необхідність запровадження конкурсу журналістських робіт, присвячених темі реформування місцевого самоврядування та децентралізації на Чернігівщині, а також вручила медійникам області відзнаки з нагод Дня журналіста.

Далі брифінг продовжився у форматі вільного спілкування представників влади та журналістської спільноти Придесення.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради
 

Останні новини Чернігівщини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини 16:38

Шляхи трансформації Батуринської спеціальної школи-інтернату обговорили 11 листопада на черговому засіданні робочої групи з координації та контролю за реалізацією проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади 16:27

12 листопада відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави 16:14

На позачерговому сесійному засіданні Чернігівської міської ради сьогодні, 12 листопада, депутати прийняли звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука та Народних депутатів України, обраних від Чернігівської області.

Як організувати роботу ОТГ після виборів?

Як організувати роботу ОТГ після виборів? 16:08

Про перші кроки громад після виборів йшлося під час семінару, організованого Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою".

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків 15:07

До бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини у жовтні 2019 року сплачено 942,4 млн грн податків та зборів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року простежується збільшення суми на 6 відс. або на 54,9 млн гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини