Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 листопада, 23:15:41

Соціальна допомога отримана злочинним шляхом

05.06.2018   07:32

Прокуратурою під час вивчення стану законності при призначенні, нарахуванні та виплаті соціальних допомог, пільг, субсидій та інших виплат, що здійснюються за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів Управлінням соціального захисту населення Прилуцької районної державної адміністрації, встановлено факт незаконного заволодіння грошовими коштами Державного бюджету України шахрайським шляхом.

За вказаним фактом внесено відомості до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України.

У ході досудового розслідування кримінального провадження встановлено, що одним із мешканців Прилуцького району з метою отримання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО для покриття витрат на проживання, до Управління соціального захисту населення райдержадміністрації подано заяву в якій умисно приховано факт наявності обставин, що впливають на призначення даного виду соціальної допомоги, а саме – наявності у власності житла на території іншій ніж тимчасово окупована, чим заподіяно державному бюджету України збитки на суму 21 тис. грн.

На підставі зібраних доказів беззаперечної вини особи «Ч» прокурором прийнято рішення, про повідомлення про підозру останньому у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1, 2 ст. 190, ч. 1, 3, 4 ст. 358 КК України.

Разом з цим, завдяки злагодженій роботі Прилуцької місцевої прокуратури та Прилуцького відділення поліції підозрюваною особою збитки в сумі 21 тис.грн. відшкодовано до державного бюджету в повному обсязі.

За результатами досудового розслідування обвинувальний акт відносно особи «Ч» скеровано до суду.
 
Судовий розгляд триває.


Довідково: максимальна санкція ч. 1 ст. 190 КК України передбачає покарання у виді обмеженням волі на строк до трьох років.
Максимальна санкція ч. 2 ст. 190 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до трьох років.
Максимальна санкція ч. 1 ст. 358 КК України передбачає покарання у виді обмеженням волі на строк до двох років.
Максимальна санкція ч. 3 ст. 358 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до п’яти років.
Максимальна санкція ч. 4 ст. 358 КК України передбачає покарання у виді обмеженням волі на строк до двох років.Інформація Прилуцької місцевої прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій 15:44

13 листопада поточного року, відбулася урочиста передача двох службових автомобілів «Renault Duster» для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі 15:36

Відповідне рішення на засіданні Верховної Ради 13 листопада підтримали 240 народних депутатів.

Чернігівський пологовий будинокзустрічав

Чернігівський пологовий будинокзустрічав "ранніх пташок" 12:54

Саме так іноді лагідно називають діточок, що народилися передчасно.

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради 12:28

Під час здійснення представницьких повноважень, Коропським відділом Бахмацької місцевої прокуратури встановлено, що на території Билського старостинського округу Коропської селищної ради знаходиться нерухоме майно, а саме нежитлова будівля, яке має ознаки безхазяйності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини