У Чернігові підписаний меморандум з підприємцями щодо кіосків на зупинках громадського транспорту
30 травня, міською владою підписаний Меморандум з підприємцями щодо подальшої долі кіосків на зупинкових комплексах міста.
Про це 31 травня під час засідання 31-ї сесії Чернігівської міської ради 7 скликання повідомив заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако.
За його словами, протягом двох років планується демонтаж 120 кіосків на зупинках громадського трансопрту. Половину з них демонтують вже в цьому році, іншу половину - в наступному. Одночасно він додав, що до 40 торгових місць залишаться – виключно ті, що розташовані на околицях міста і при умові, що підприємці будуть тримати їх у належному стані.
Як вже повідомлялося раніше, в Чернігові взятий курс на звільнення зупинок громадського транспорту від торгівельних МАФів і поетапне встановлення на всіх зупинках міста однакових прозорих павільйонів європейського зазка. Цей процес заплановано здійснити за 4 роки, замінюючи до 100 зупинок на рік. За домовленістю з підприємцями, які здійснюють торгівлю на зупинках, вже два роки поспіль перелік зупинок для заміни павільйонів на нові на поточний рік пропонувався ними.
Підписання даного меморандуму – продовження цього процесу.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57
6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.
У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32
У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.
Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08
Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.
Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01
Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.