Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 липня, 13:31:44

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

01.06.2018   09:01Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 31 травня до 8:00 1 червня.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 19 небезпечних подій, а саме:  3 дорожньо-транспортні пригоди, 15 пожеж, 1 випадок виявлення і знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни. Внаслідок цих подій загинула  1 особа та 4 особи постраждали.


Дорожньо-транспортні пригоди – 3 (за інформацією Управління превентивної діяльності ГУ НП в Чернігівській області):

- в м. Чернігові по вул. Кільцевій неподалік від заїзду до будинку №253 о  19 год. 45 хв. 30 травня водій автомобіля "ВАЗ-21063" під час виконання маневру лівого повороту на другорядну частину здійснив зіткнення з автомобілем  ВАЗ-21070. Внаслідок пригоди водії обох автомобілів отримали травми та після надання медичної допомоги  відпущені додому;

- в м. Борзна по вул. П.Куліша біля кафе "Талісман" о 19 год. 20 хв. 31 травня під час руху автомобіля "ВАЗ-21043" відірвалося переднє колесо та травмувало пішохода. Внаслідок пригоди пішохід отримав ушкодження, але від госпіталізації відмовився;

- на автодорозі М-01 в с. Калитянське Козелецького району біля АЗС «Маршал» о 23 год. 22 хв. 31 травня водій вантажного автомобіль "Volvo  FX  480", громадянин Республики Молдова, здійснив наїзд на пішохода, який перетинав автодорогу поза межами пішохідного переходу. Внаслідок пригоди пішохід, 1985 року народження, загинув на місці аварії.


Пожежі – 15, з них 4 пожежі в житловому секторі, 1 пожежа на транспорті  та 9  випадків загоряння сухої трави та сміття на загальній площі 6,16 га та 1 випадок загоряння лісових насаджень на площі 10 га.


Виявлення та знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни – 1:

Групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС України у Чернігівській області о 15 год. 15 хв. 31 травня знищено 1 артилерійський снаряд калібру 76 мм часів Другої світової війни, який було виявлено о 8 год. 31 травня  у м. Прилуки на відкритій території по  вул. Гетьмана Сагайдачного біля будинку № 67.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 13 мкр/год., Ніжин – 10 мкр/год., Прилуки – 11 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 13 мкр/год, Семенівка – 10 мкр/год., Сновськ – 13 мкр/год.


Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 31 травня до 20 години 01 червня очікується невелика хмарність, без опадів. Вітер північно-східний 5-10 м/с. Температура по області вночі 6-11º тепла, вдень 19-24º тепла.
По Чернігову температура вночі 8-10º тепла, вдень 21-22º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини