Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 03:29:46

Площа кладовища "Яцево" буде розширена шляхом викупу паїв

01.06.2018   08:36

31 травня Чернігівська міська рада ухвалила перелік земельних ділянок, що підлягають викупу для суспільної необхідності. А саме, для розширення площі діючого міського кладовища «Яцево». Воно функціонує з 1975 року і його площа стрімко вичерпується.

Враховуючи те, що кладовище з одного боку межує з землями лісогосподарського призначення, а з іншого – проходить траса та розташовані житлові будівлі, тому здійснити розширення території кладовища можливо лише за рахунок викупу земельних ділянок сільськогосподарського призначенні для суспільних потреб у власників земельних ділянок (паїв).

Загалом планується викупити 3 земельні ділянки, сумарною площею 3,6878 га. 1 ділянка – 1,2226 га, 2 ділянка – 1, 2113 га та 3 ділянка – 1,2539 Га. Орієнтовна викупна ціна 1 га становить 130 тис грн.

З дати прийняття цього рішення в 5-денний термін власників цих земельних ділянок буде повідомлено письмово. Їм буде запропоновано в місячний термін повідомити Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради про надання згоди або відмови на проведення переговорів щодо умов викупу земельних ділянок.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

На

На "Кришталі року-2019" Ніжинська міська ОТГ отримала свій "Бюджетний Оскар" 16:33

19 листопада відбулося нагородження переможців рейтингу бюджетної прозорості "Кришталь року-2019".

Відбувся літературно-музичний захід до Дня української писемності та мови

Відбувся літературно-музичний захід до Дня української писемності та мови 16:22

«Ну що б, здавалося, слова…» – в музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського відбулася V імпреза – літературно-музична композиція студентського поетичного театру «Словотвір».

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:10

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1198 випадків захворювання (підозри) на кір.

Ніна Коцур:

Ніна Коцур: "На сцені я живу" 13:05

Ім'я заслуженої артистки естрадного мистецтва України Ніни Коцур чернігівські шанувальники хорової та естрадної пісні вимовляють із захопленням. 35 років, як співає вона на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.