Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 травня, 13:48:49

Рота поліції "Чернігів" повернулася із зони проведення операції об'єднаних сил

31.05.2018   16:15Агенцiя

Поліцейські протягом двох місяців охороняли порядок та безпеку в Маріуполі та спільно з місцевими колегами виконували завдання з антитерору.

Зранку 31 травня автобус з бійцями роти патрульної служби поліції особливого призначення «Чернігів» прибув до рідного міста. В зоні відповідальності спецпризначенці охороняли публічний порядок та безпеку мешканців багатотисячного міста, виїжджали на виклики у складі груп швидкого реагування. Здійснювали фільтраційні заходи на блокпостах та охороняли стратегічні об’єкти, які підтримують життєзабезпечення Маріуполя.

На майданчику біля будівлі ГУНП в Чернігівській області спецпризначенців зустрічав т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції в Чернігівській області полковник поліції Дмитро Лось, родичі та колеги. Зустріч вийшла теплою та душевною.

Командир ротаційної групи капітан поліції Андрій Чебоненко доповів заступнику начальника ГУНП Дмитру Лосю про виконання бійцями поставлених завдань та благополучне повернення додому. Керівник привітав бійців та подякував за сумлінне несення служби.

Після завершення всіх офіційних заходів бійці вирушили здавати зброю та амуніцію, на спецпризначенців чекає зустріч із сім’ями та відпустка.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини