Вогнеборці ліквідували 6 пожеж у природних екологічних системах
Упродовж минулої доби на Чернігівщині через необережність громадян у поводженні з вогнем зафіксовано 6 пожеж на відкритих територіях Чернігівського, Сосницького районів та м. Чернігова. Площа пройдена вогнем склала понад 2 га.
Слід зазначити, що з початку квітня в області через людську недбалість, а також внаслідок випалювання сміття й минулорічних залишків сухої рослинності виникла 331 пожежа на загальній площі понад 400 га, ще 55 пожеж зареєстровано в житловому секторі громадян, 1 людина загинула.
Крім того, підрозділами обласного У ДСНС ліквідовано 12 пожеж настилу в лісі на загальній площі понад 48 га.
Лише завдяки оперативному втручанню вогнеборців не допущено розповсюдження вогню на великі площі та населені пункти.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.