Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 15:43:27

Рятувальники здійснюють профілактичні рейди щодо безпечного відпочинку на водоймах

30.05.2018   08:35Агенцiя

Нехтування громадянами елементарних правил поводження біля водойм, зокрема, купання в нетверезому стані, необладнаних та невідомих місцях призводять до трагічних наслідків.

Слід зазначити, що лише впродовж минулого тижня у Куликівському, Менському районах та місті Чернігові вода забрала життя 5-ти людей.

З метою попередження випадків загибелі громадян на водоймах 28-29 травня співробітниками районних підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області спільно з представниками Національної поліції та мас-медіа проведені профілактичні рейди.

Рятувальники провели з громадянами інформаційно-роз'яснювальні бесіди щодо дотримання правил безпечної поведінки на воді, розповіли про статистику гибелі людей на водоймах та основні причини трагічних випадків.

Крім того, фахівці ДСНС нагадали батькам про необхідність постійного нагляду за розвагами дітей. Громадянам вручались профілактичні листівки з основними правилами безпеки та алгоритмом дій з надання першої невідкладної допомоги потопаючим аби вони більш серйозно усвідомили правила безпечного поводження під час відпочинку біля водойм.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Презентація виставки архівних документів

Презентація виставки архівних документів "Українсько-польські відносини в 1917-1921 рр.: інституційна історія, етап встановлення" 13:40

27 лютого у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя пройшла презентація виставки «Українсько-польські відносини в 1917-1921рр.: інституційна історія, етап становлення».

Вивчали новації у сфері публічних закупівель

Вивчали новації у сфері публічних закупівель 13:34

Ключові положення нової редакції Закону України "Про публічні закупівлі", основні зміни та нововведення у сфері закупівель за останній час висвітлювалися під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації, що проходило в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації з 25 по 26 лютого.

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову