На кордоні Еней виявив амфетамін
В міжнародному автомобільному пункті «Славутич» на виїзд з України оформлявся автомобіль «Ford Mondeo» литовської реєстрації, в якому в якості пасажира перебував 21-річний громадянин України.
Під час перевірки автомобіля на нього спрацював службовий собака «Еней», натренований на пошук наркотичних речовин.
Внаслідок перевірки молодика, в барсетці, яку він тримав в руках, виявлено пакунок з фольги, в якому перебувала біла кристалічна речовина, попередньо амфетамін вагою близько 2 грамів.
До правоохоронних органів направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за статтею 305 «Контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів» Кримінального Кодексу України.
Наразі виявлена речовина правоохоронними органами вилучена для проведення експертизи.
Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О. Дудко
Останні новини Чернігівщини
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.
11 березня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.