Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 грудня, 13:41:35

Кишенькового крадія засуджено до 3 років 6 міс. позбавлення волі за викрадення телефону

25.05.2018   07:11

Обвинувачений в судовому засіданні в скоєному злочині зізнався.

Деснянським районним судом м. Чернігова винесено обвинувальний вирок щодо раніше судимого місцевого мешканця, який на початку січня цього року, перебуваючи у салоні тролейбусу № 9, що рухався між зупинками «ТЦ Мегацентр» та «вул. Героїв Чорнобиля», маючи умисел на заволодіння чужим майном, з кишені пальто пасажирки таємно викрав її мобільний телефон марки «Lenovo».
       
Судом винесено обвинувальний вирок, яким вказану особу визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2  ст. 185 КК України і призначено покарання у виді 3 років 6 міс. позбавлення волі.


Чернігівська місцева прокуратура

Останні новини Чернігівщини

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57

Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55

Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36

Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини