У Чернігові презентували 59-ий оновлений сервісний центр МВС
Урочисте відкриття оновленого сервісного центру МВС у Чернігові відбулося за участю міського голови Владислава Атрошенка та керівника Головного сервісного центру МВС України Владислава Криклія.
«Чернігівський центр — 59-й за ліком в Україні. Відтепер у Чернігівській області оновлено всі сервісні центри МВС. Сучасні та прозорі центри, оформлені в єдиному візуальному стилі також працюють у Прилуках, Ніжині та Мені, а в населених пунктах, де немає стаціонарних сервісних центрів МВС, громадян обслуговує мобільний сервісний центр МВС. Чернігівський підрозділ щоденно зможе надавати близько 150 послуг» – зазначив начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.
Громадяни тут зможуть отримати послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та заміни посвідчень водія, а також видачі довідок про несудимість. Центр працює за адресою: вул. Шевченка, 162а, з вівторка по суботу без обідніх перерв. Понеділок та неділя – вихідні дні.
За останні 2 роки в новоствореній структурі сервісних центрів МВС відбувся ряд важливих впроваджень, серед яких: онлайн-замовлення довідки про несудимість, впровадження нових екзаменаційних питань, за якими складають іспити для отримання посвідчення водія – тепер вони є у відкритому доступі на сайті Головного сервісного центру МВС. Також працює онлайн-тренажер для підготовки до теоретичного іспиту з ПДР.
З початку 2018 року в Чернігівській області функціонує мобільний сервісний центр МВС. Послугами пересувного центру вже скористалися жителі міст Бахмач та Носівка, а також Кіптівської об’єднаної громади Чернігівської області. Загалом мобільний сервісний центр МВС надав громадянам 173 послуги.
Із запитаннями, подяками та скаргами до Головного сервісного центру МВС можна звертатися за телефоном (044)-290-19-88. Також консультації здійснюються на офіційній сторінці в Facebook, відповіді на поширені питання можна знайти на сайті hsc.gov.ua, а подивитись відеоінструкції про порядок отримання послуг – на Youtube-каналі Головного сервісного центру МВС.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57
6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.
У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32
У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.
Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08
Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.
Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01
Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.