Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 серпня, 13:49:35

У Чернігові міський пункт для тимчасового утримання безпритульних тварин планується відкрити в липні

15.05.2018   10:47

Міський пункт для тимчасового утримання (перетримки, лікування і стерилізації) безпритульних тварин у Чернігові може запрацювати вже з липня цього року.

Про це повідомив начальник Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради Ярослав Куц на щотижневій міській розширеній нараді, яка транслюється он-лайн і проходить у присутності багатьох журналістів.

Зараз будівництво цього пункту по вул. Володимира Дрозда (вул. Любченка) вже завершене, йде процес прийому-передачі, будівельники закінчують деякі дрібні роботи.

Після цього постане питання про виділення коштів на роботу пункту. Таке рішення – в компетенції сесії міської ради. Якщо його приймуть на найближчій сесії, в кінці травня, то після цього може оголошуватися тендер на обслуговування пункту. Процесуально це займає місяць – отже, розпочати роботу пункт зможе вже з липня, - пояснив керівник управління ЖКГ.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини