Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 січня, 07:00:17

Тренування на ПрАТ "Елегант"

15.05.2018   10:44Агенцiя

У рамках проведення спеціального об’єктового тренування на підприємстві ПрАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант» були практично відпрацьовані питання за темами: «Дії керівництва та персоналу під час виявлення підозрілого предмету на території підприємства» та «Дії керівництва та персоналу під час пожежі на об’єкті».

По перше слід зазначити, що керівництво підприємства в особі директора Приватного Акціонерного підприємства Романовської Наталії Олександрівни прикладає чимало зусиль для проведення відповідної роботи, щодо дотримання правил безпеки, цивільного захисту  та охорони праці на фабриці. З метою збереження життя та здоров’я працівників фабрики керівництво підприємства вкладає немалі кошти  в підтримання і оновлення засобів захисту робітників, а також в теоретичну та практичну підготовку керівників та особового складу формувань цивільного захисту.

 Керівництво підприємства підготовкою до проведення спеціального об’єктового тренування показало , що у повній мірі усвідомлює вимоги Кодексу цивільного захисту України в якому визначено, що одним з основних завдань цивільного захисту є навчання населення способам захисту у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а кульмінацією навчання є практичні дії під час проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту.

На підприємстві ПрАТ « Чернігівська швейна фабрика «Елегант» перед проведенням спеціального об’єктового тренування особою відповідальною за питання цивільного захисту на фабриці інженером з охорони праці Раїсою Федорівною   Юрченко  був розроблений комплект документації, який був розглянутий на засіданні комісії з надзвичайних ситуацій  суб’єкта господарювання та затверджений директором-керівником цивільного захисту підприємства Романовською Н.О.

Перед тренуванням були проведені теоретичні заняття згідно програми спеціальної підготовки та інструктажі з дотримання заходів безпеки в ході тренування.

У цілому учасники тренування показали добру злагодженість у діях та організації взаємодії при відпрацюванні практичних питань, а запорукою цього є  дії керівника підприємства, яка особистим прикладом показувала, як повинні діяти учасники тренування, не забуваючи про виконання своїх обов’язків , як керівника тренувань.

По завершенню тренування директором підприємства Романовською Н.О. був проведений розбір дій учасників тренування, були визначені ті, хто діяв краще та вказано на виявлені недоліки та порядок їх усунення.


Сергій Гушер, майстер виробничого навчання НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Міський голова Чернігова закликав ОДА зробити все можливе, щоби вже в 2020 році привести до ладу будівлю колишнього кінотеатру ім. Щорса

Міський голова Чернігова закликав ОДА зробити все можливе, щоби вже в 2020 році привести до ладу будівлю колишнього кінотеатру ім. Щорса 13:50

Місто Чернігів зацікавлене у тому, щоби до ремонту будівлі колишнього кінотеатру Щорса (нині це Чернігівський обласний молодіжний центр) приступили вже в 2020 році, а не відтерміновували мінімум на один рік. Про це говорилося на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 21 січня.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 13:39

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Битва за Крути: селяни з окружних сіл погрожують зірвати урочисті заходи

Битва за Крути: селяни з окружних сіл погрожують зірвати урочисті заходи 13:09

Селяни з наближених до станції Крути сіл погрожують акціями протестів, першу з яких вони запланували провести під час урочистих заходів, що відбудуться 29-го січня.

Відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури

Відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури 12:51

18 січня відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури. Шістдесят дев’ять юних філологів, знавців російської мови області зібралися у колегіумі № 11 аби продемонструвати свої знання.

Андрій Прокопенко: Для протидії незаконній вирубці лісів об’єднаємо зусилля із громадськістю

Андрій Прокопенко: Для протидії незаконній вирубці лісів об’єднаємо зусилля із громадськістю 12:38

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів 20 січня нараду зі своїми заступниками Андрієм Подорваном та Олександром Савченком з приводу впровадження електронного обліку деревини у лісогосподарських підприємствах.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини