Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 листопада, 02:34:23

За позовом прокуратури області стягнуто до бюджету понад 100 тис. грн. збитків, завданих злочином

15.05.2018   07:31

Питання повноти стягнення коштів до бюджету є одним з пріоритетів в роботі органів прокуратури області.

При цьому прокурорами забезпечується не лише відстоювання у суді поданих позовів, а й контролюється подальший хід виконання судових рішень.
Особлива увага при цьому звертається на виконання вироків суду, якими стягнуто на користь бюджету шкоду, завдану злочинами.

Так, вироком Деснянського районного суду м. Чернігова, винесеним ще у 2015 році, керівник одного з підприємств визнаний винним у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 212, ч. 1 ст. 366 КК України - службове підроблення офіційних документів з метою ухилення від сплати податків.

Одночасно з винного стягнуто завдані злочином збитки, що виразилися в недоотриманні бюджетом податку на додану вартість в розмірі 1,4 млн грн.

Оскільки рішення суду залишалося невиконаним, реалізуючи повноваження, визначені ст. 23 Закону України «Про прокуратуру», прокурором вивчено повноту вжитих державним виконавцем заходів, визначених Законом України «Про виконавче провадження», та встановлено ряд порушень щодо неналежного отримання та опрацювання інформації про майновий стан боржника.

За втручання прокурора виявлено належні боржнику дві земельні ділянки у Чернігівському районі, на які держвиконавцем у подальшому накладено арешт. Отримані від реалізації однієї ділянки кошти в сумі понад 100 тис. грн. вже перераховано на відповідні бюджетні рахунки.
Робота з цих питань триває.


Прес-служба прокуратури області

Останні новини Чернігівщини

Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50

Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».

 Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності

Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

 «Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень

«Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень 14:40

Чернігівщина одна з перших серед областей України долучилася до «Армії відновлення». Це урядовий проєкт щодо організації суспільно корисних робіт, завдяки якому українці мають змогу своєю працею підтримати країну в період воєнного стану.

Соціальні послуги в громаді: доступ, надавачі, вартість 14:37

Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли звертався по підтримку чи допомогу до батьків або друзів, але інколи такої підтримки недостатньо.

Україна тріумфує на чемпіонаті світу з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору! 14:36

3 09 до 15 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини