Фахівці ДСНС проводять перевірку ПАТ "Базис"
14 травня з метою перевірки стану забезпечення законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки фахівці відділу запобігання надзвичайним ситуаціям та Чернігівського міського відділу Управління ДСНС України у Чернігівській області розпочали позапланову перевірку ПАТ «Базис», що в м. Чернігові по вул. Незалежності, 12 А.
Надзвичайники перевірили стан забезпечення протипожежного захисту приміщень, відповідність шляхів евакуації, систем оповіщення та пожежогасіння, вогнегасників на відповідність нормативним актам з питань пожежної та техногенної безпеки.
Практично перевірено працездатність системи оповіщення відвідувачів та персоналу в разі виникнення пожежі.
Крім того, черговим караулом пожежно-рятувального підрозділу відпрацьовані документи оперативного реагування з подальшою перевіркою стану зовнішнього протипожежного водопостачання.
По закінченню перевірки виявлені недоліки будуть викладені у відповідному акті, який буде вручений представникам об'єкту для їх усунення, а також опублікований на офіційному Інтернет-сайті Управління ДСНС в області.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression