Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 серпня, 04:15:38

Поліція оперативно розкрила зухвале вбивство дівчини

14.05.2018   12:08

Кримінальна поліція затримала раніше судимого жителя Сумщини, який каменем забив жительку Новгород-Сіверського району Чернігівської області, а тіло її закопав.

До поліції Новгород-Сіверського району надійшло повідомлення про зникнення місцевої дівчини, яка їздила відпочивати у сусідній Семенівський район.

На пошуки зниклої дівчини були орієнтовані сили Новгород-Сіверського відділу і Семенівського відділення поліції.

Поліцейські ретельно перевірили садибу, звідки нібито зникла жінка, і по слідах крові виявили закопане тіло, а на горищі її речі. На місце злочину негайно прибула слідчо-оперативна група та досвідчені оперативники. За декілька годин підозрюваного вирахували та затримали в одному з господарств Семенівки, ним виявився раніше судимий чоловік.

Чолов’яга у скоєному зізнався та надав правдиві свідчення. Він пояснив поліцейським, що напередодні на ґрунті раптово виниклих особистих неприязних відносин посварився із жертвою. Потім вдарив дівчину каменем по голові, а коли та знепритомніла, цим же каменем добив її. Після цього лиходій закопав тіло за сараєм на присадибній ділянці господарства.

В порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу він затриманий та поміщений до ізолятора тимчасового тримання.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (вбивство) - карається позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04

Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.

У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59

Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08

Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:05

Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини