Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 травня, 09:51:52

Жінки та чоловіки Чернігова: до 31 року - 10 до 9, а після 65 - 10 до 5

04.07.2012   13:16

На 1 січня 2012р. в обласному центрі постійно проживали 290,9 тис. осіб. У статевій структурі населення переважають жінки, питома вага яких складала 54% (157,0 тис. осіб), а чоловіків – 46% (133,9 тис. осіб).

Серед жителів міста 12,4% (36,1 тис. осіб) – це діти віком 0–14 років. Традиційно хлопчиків народжується більше, ніж дівчаток, тому в цій віковій групі переважає чоловіча стать: на 1000 дівчаток припадало 1055 хлопчиків.

Чернігівці віком 15–64 роки складають 75,1% населення міста (218,3 тис. осіб). Ця вікова група є основним постачальником трудових ресурсів. У цьому віці на 1000 жінок налічувався 891 чоловік. Стійке перевищення чисельності жінок над чисельністю чоловіків починається з 31 року, причому з віком диспропорція зростає.

Найстарша вікова група населення (65 років і старше) складала 12,5% жителів міста (36,5 тис.осіб). У цьому віці на 1000 жінок налічується 520 чоловіків.

Середній вік жителів м.Чернігова складав 40,2 року. Жінки міста старші за чоловіків – відповідно 42,6 та 37,5 року.

Останні новини Чернігівщини

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.

 У Прилуках родинам полеглих Захисників вручили державні нагороди

У Прилуках родинам полеглих Захисників вручили державні нагороди 09:28

Вчора, у Прилуцькій районній державній адміністрації вручили державні нагороди родинам загиблих Захисників України. Їх передав заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.

15 травня: цей день в Україні і світі 09:25

День 1542 Російська агресія - Day 1542 Russian aggression

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36

Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.