Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 січня, 10:42:43

Службова собака виявила порошкоподібні речовини, які можуть бути наркотичними засобами

12.05.2018   12:02

Минулої доби службові собаки Держприкордонслужби двічі допомогли виявити і завадити незаконному переміщенню через кордон речовин порошкоподібної форми. Чим саме виявляться знахідки підтвердить відповідна експертиза, куди їх вже направили.

Пункт пропуску

Пункт пропуску "Сеньківка"

Речовини знайшли в пунктах пропуску «Гоптівка» на Харківщині та «Сеньківка», що в Чернігівській області.

Службовий собака спрацював на Чернігівщині на автомобіль «Ауді» російської реєстрації, яким громадянин Росії залишав Україну.
Під час поглибленої перевірки в паливному баку прикордонники разом з митниками виявили 3 пластикові пляшки ємкістю 1 л кожна.
Вони були заповнені порошком білого кольору. Пояснити походження виявлених предметів чоловік не зміг. Він запевняв, що відношення до них не має та припустив, що вони могли залишитись від попередніх власників автівку, яку придбав нещодавно.

Наразі по обом випадкам до правоохоронних органів направлені повідомлення для внесення до ЄРДР відомостей про виявлення ознак кримінальних правопорушень. Знайдені речовини вилучені та направлені на експертизи.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщину відвідали шведські партнери: у фокусі – підтримка енергетики 10:32

Учора з візитом на Чернігівщині побували представники Посольства Швеції в Україні, Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida) і Програми «Партнерство за сильну Україну».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:34

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.

27 січня: цей день в Україні і світі 09:33

День 1434 Російська агресія - Day 1434 Russian aggression

«Найважче тримати позиції під ударами КАБів» – поліцейський з Чернігівщини Сергій Жук на псевдо Джоні 20:20

Поліцейський стрілецького батальйону поліції Чернігівщини має військову освіту і досвід бойових дій з 2014 року: брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту, у запеклих боях з окупантами на Сході. Нині Джоні – боєць стрілецького батальйону, який після поранення на фронті проходить лікування та реабілітацію.

СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які «обкладали даниною» підприємців 20:17

Служба безпеки ліквідувала злочинну схему, яка діяла у фіскальному відомстві на Чернігівщині.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини