У Чернігові фахівці ДСНС розпочали перевірки ТОВ "ЕнергоПоліс-Інвест" та ПП "Ельдорадо Чернігів"
7 травня з метою перевірки стану забезпечення законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки фахівці відділу запобігання надзвичайним ситуаціям та Чернігівського міського відділу Управління ДСНС України у Чернігівській області розпочали позапланові перевірки ТОВ «ЕнергоПоліс-Інвест» та ПП "Ельдорадо Чернігів", що в м. Чернігові по проспекту Миру 32 та проспекту Перемоги 73 відповідно.
Рятувальники перевіряють стан забезпечення протипожежного захисту приміщень, споруд, відповідність нормативним актам з питань пожежної та техногенної безпеки шляхів евакуації, систем оповіщення та пожежогасіння.
Крім того, черговим караулом пожежно-рятувального підрозділу відпрацьовані документи оперативного реагування з подальшою перевіркою стану зовнішнього протипожежного водопостачання.
По закінченню перевірок виявлені недоліки будуть викладені у відповідних документах, вручені представникам об'єктів для їх усунення, а також опубліковані на офіційному Інтернет-сайті Управління ДСНС в області.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.
На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27
Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.