Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 05:37:44

На великих та середніх річках області рівень води залишається без змін, або спостерігається зниження рівнів води

07.05.2018   15:39Агенцiя

Водогосподарська обстановка в зоні діяльності Деснянського БУВР станом на 07.05.2018.

Пік весняної повені спостерігався на р. Дніпро по в/п Неданчичі 3-4 травня з відміткою 564 см над нулем поста. На сьогодні рівень води починає знижуватись з добовою інтенсивністю 1-2 см.

На р. Десна у верхній та середній течії рівень води також поступово знижується з добовою інтенсивністю 1-2 см.

На малих річках області вода знаходиться в межах русел. Вихід води на заплаву спостерігається тільки в місцях пониження заплав та гирлах.

Проте досі в області спостерігається ряд незручностей для населення, що зумовлено перевищенням рівнями води небезпечних відміток, при яких починається часткове затоплення (підтоплення) територій і об’єктів і населених пунктів, а саме:
- внаслідок високого рівня води на р.Снов залишається перелита ґрунтова дорога між с.Великий і с.Малий Дирчин Городнянського району;
- внаслідок підйому рівня води в р.Десна призупинене поромне сполучення між смт.Сосниця та селами Пекарівської сільської ради (с.Пекарів, с.Кнути, с.Костирів, с.Синютин). Проїзд до населених пунктів здійснюється через с.Шабалинів, Коропського району;
- внаслідок підйому рівня води в р.Десна та затоплення окремих елементів понтонного мосту в м.Новгород-Сіверський, порушено пряме сполучення з с.Бирине, с.Підгірне та с.Прокопівка Новгород-Сіверського району;
- внаслідок підйому рівня води в р.Дніпро залишається перелив ґрунтової дороги в смт.Радуль, Ріпкинського району, на ділянці 115 м, який ускладнив сполучення з вулицями: Дніпровська, Новікова, Набережна, Гоголя та провулком Паромний. Підтоплення домогосподарств та будівель немає;
- внаслідок високого рівня води на р.Десна біля с.Мале Устя Сосницького району, спостерігається перелив дороги Сосниця-Шаповалівка на ділянці 200 м. (глибина переливу на дорозі 38 см). В межах с.Мале Устя в пониженнях продовжується підтоплення територій.


Деснянське басейнове управління водних ресурсів

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.