Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 жовтня, 19:42:06

Провідні фізіологи та фахівці ветеринарної медицини України зустрілися у Чернігові

04.05.2018   08:40Агенцiя

Актуальні проблеми фізіології тварин – тема Міжнародної науково-практичної конференції, яка розпочалася 3 травня. Координацію заходу здійснює Головне управління Держпродспоживслужби в області.

Поділитися власними напрацюваннями та обмінятися науково-практичним досвідом приїхали фахівці та науковці не тільки з усієї України, а також із сусідньої Білорусі.

До обговорення сучасної проблематики розвитку сільськогосподарської галузі, зокрема тваринництва, долучилися заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Сергієнко, начальник Головного управління Держпродспоживслужби в області Юрій Павлішен, директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Юрій Ткалич, представники ветеринарної служби області та інші.

– Чернігівщина є однією з найбільших за територією областей України. Основна складова економічного розвитку регіону – саме аграрний сектор. Більше тисячі підприємств працюють у цьому напрямку. Область має один з найкращих показників у вирощуванні зернових. Зокрема, в нашій області працює лідер з виробництва крохмалю та крохмалепродуктів ПБП «Вимал». Аграрії виходять на нові ринки: Європи, Африки, Азії, – зазначив Сергій Сергієнко.

Крім того, заступник голови ОДА зауважив:

– Сьогоднішній захід є дуже важливим для сільгоспвиробників. Адже це можливість обмінятися напрацюваннями та науковими ідеями. Ми маємо йти в ногу з часом, використовуючи новітні технології та наукові підходи.

На важливості фізіологічної науки в розвитку ветеринарної медицини та тваринництва наголосив Юрій Павлішен. Він також ознайомив присутніх з основними напрямками та принципами діяльності очолюваної ним служби.

Під час заходу науковці представили результати своїх досліджень і наукових робіт. Мова йшла про фізіологічні основи підвищення продуктивності корів, особливості впливу органічних і неорганічних речовин на розвиток тварин тощо. Серед розглянутих питань – системний підхід до застосування стовбурних клітин і продуктів клітинних технологій у ветеринарній медицині.

Конференція, присвячена 120-річчю Національного університету біоресурсів і природокористування України, продовжить свою роботу до суботи.

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Робочий тиждень розпочато з апаратної наради Прилуцького міського голови

Робочий тиждень розпочато з апаратної наради Прилуцького міського голови 15:02

21 жовтня у сесійній залі Прилуцькоїх міської ради відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, територіальних органів виконавчої влади міста.

Про реалізацію державної регіональної політики - на тематичному семінарі

Про реалізацію державної регіональної політики - на тематичному семінарі 14:56

Наприкінці минулого тижня на базі Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій для представників економічних служб районів, міст та ОТГ відбувся семінар на тему «Регіональна політика як складова економічного розвитку області».

Оцінювали фізичну підготовленість населення

Оцінювали фізичну підготовленість населення 14:47

В області проходить щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення. Днями відповідний захід відбувся в Чернігові.

Перша поразка на виїзді: Зоря - Десна 2:1

Перша поразка на виїзді: Зоря - Десна 2:1 11:18

Голи: Леднев, 81, Юрченко, 85 (з пенальті) - Дегтярьов, 17.

Сьогодні вводиться в дію Кодекс України з процедур банкрутства, який набрав чинності 21 квітня 2019 року

Сьогодні вводиться в дію Кодекс України з процедур банкрутства, який набрав чинності 21 квітня 2019 року 11:05

Кодекс України з процедур банкрутства – це перший за часи незалежності України комплексний документ, що врегульовує всі процедурні питання банкрутства. Кодекс містить багато положень, що перекликаються зі світовими стандартами.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини