Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 вересня, 05:21:19

Провідні фізіологи та фахівці ветеринарної медицини України зустрілися у Чернігові

04.05.2018   08:40Агенцiя

Актуальні проблеми фізіології тварин – тема Міжнародної науково-практичної конференції, яка розпочалася 3 травня. Координацію заходу здійснює Головне управління Держпродспоживслужби в області.

Поділитися власними напрацюваннями та обмінятися науково-практичним досвідом приїхали фахівці та науковці не тільки з усієї України, а також із сусідньої Білорусі.

До обговорення сучасної проблематики розвитку сільськогосподарської галузі, зокрема тваринництва, долучилися заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Сергієнко, начальник Головного управління Держпродспоживслужби в області Юрій Павлішен, директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Юрій Ткалич, представники ветеринарної служби області та інші.

– Чернігівщина є однією з найбільших за територією областей України. Основна складова економічного розвитку регіону – саме аграрний сектор. Більше тисячі підприємств працюють у цьому напрямку. Область має один з найкращих показників у вирощуванні зернових. Зокрема, в нашій області працює лідер з виробництва крохмалю та крохмалепродуктів ПБП «Вимал». Аграрії виходять на нові ринки: Європи, Африки, Азії, – зазначив Сергій Сергієнко.

Крім того, заступник голови ОДА зауважив:

– Сьогоднішній захід є дуже важливим для сільгоспвиробників. Адже це можливість обмінятися напрацюваннями та науковими ідеями. Ми маємо йти в ногу з часом, використовуючи новітні технології та наукові підходи.

На важливості фізіологічної науки в розвитку ветеринарної медицини та тваринництва наголосив Юрій Павлішен. Він також ознайомив присутніх з основними напрямками та принципами діяльності очолюваної ним служби.

Під час заходу науковці представили результати своїх досліджень і наукових робіт. Мова йшла про фізіологічні основи підвищення продуктивності корів, особливості впливу органічних і неорганічних речовин на розвиток тварин тощо. Серед розглянутих питань – системний підхід до застосування стовбурних клітин і продуктів клітинних технологій у ветеринарній медицині.

Конференція, присвячена 120-річчю Національного університету біоресурсів і природокористування України, продовжить свою роботу до суботи.

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігова не виявила жодних вибухових предметів на Красній площі

Поліція Чернігова не виявила жодних вибухових предметів на Красній площі 19:18

Нині поліцейські встановлюють особу, що зробила неправдиве повідомлення про замінування.

Виявлено 84 нових випадків COVID-19

Виявлено 84 нових випадків COVID-19 16:42

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 21 вересня в області зафіксовано 84 нових випадків COVID-19.

У Ніжині та Носівському районі з 22 вересня працюватимуть транспорт та заклади освіти

У Ніжині та Носівському районі з 22 вересня працюватимуть транспорт та заклади освіти 14:59

Таке рішення було прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якого на основі звернень та консультацій з регіонами переглянули карантинні обмеження для населених пунктів, віднесених до "червоного" рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Готовність до своєчасного старту і стабільного проходження опалювального сезону – на контролі Чернігівської ОДА

Готовність до своєчасного старту і стабільного проходження опалювального сезону – на контролі Чернігівської ОДА 14:42

Рівень підготовки теплогенеруючих підприємств та паливно-енергетичного комплексу до опалювального сезону 2020-2021 рр., а також розрахунки за спожиті послуги – основні питання засідання Антикризового енергетичного штабу, який 18 вересня в онлайн–режимі провів Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Святкування дня міста Чернігова розпочали покладанням квітів до могил воїнів-захисників Батьківщини

Святкування дня міста Чернігова розпочали покладанням квітів до могил воїнів-захисників Батьківщини 14:34

21 вересня - День міста Чернігова та 77-а річниця вигнання нацистських окупантів з нашого міста. Цей день назавжди увійшов у його історію як уособлення вдячної пам’яті про подвиг воїнів-визволителів, які ціною власного життя забезпечили майбутнім поколінням можливість вільно жити у рідному місті.