Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 15:01:01

Рятувальники перевіряють стан безпеки у ТРЦ "Рояль"

03.05.2018   07:33

2 травня фахівці Управління та Чернігівського міського відділу УДСНС України у Чернігівській області розпочали позапланову перевірку стану забезпечення пожежної та техногенної безпеки торгівельно-розважального центру "Рояль", що у Чернігові по вул. Музичній, 1.

На перевірку та надання керівництву об'єкту відповідних документів для усунення протипожежних недоліків визначено десять робочих днів.

Проте, вже у перший день роботи рятувальники виявили ряд порушень, зокрема, у декількох місцях відсутні: світлові покажчики "Вихід" на шляхах евакуації з будівлі, вільний доступ до пожежних кранів, вогнегасники у торгівельних приміщеннях, що орендуються, покажчики розміщення засобів пожежогасіння.

Крім того, на шляхах евакуації розміщуються торгівельні місця, плани евакуації не відповідають вимогам правил пожежної безпеки, а під час перевірки системи оповіщення у разі виникнення пожежі, яка була слабо чутна, мало хто з відвідувачів та персоналу звернув на неї увагу та розпочав евакуацію з будівлі.

В ході перевірки черговим караулом 3-ої Державної пожежно-рятувальної частини практично відпрацьовані документи оперативного реагування та перевірено стан зовнішнього протипожежного водопостачання з пуском води від пожежного гідранта.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 12:40

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини