Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 лютого, 09:40:15

Ремонти дорожнього покриття з перекриттям руху по вул. Лісковицькій і вул. Музичній

02.05.2018   07:08Агенцiя

До уваги водіїв і пасажирів!

2-3 травня в м. Чернігові у зв’язку з проведенням ремонту дорожнього покриття вул. Лісковицької на ділянці від перехрестя з вул. Толстого до перехрестя з просп. Миру (колишнє Київське шосе) рух автотранспорту по вулиці Лісковицькій тимчасово призупиняється.

Автобуси міського маршруту № 7 «Вул. Єськова – міст р. Десна» тимчасово змінять свій рух, а саме – об’їзд ремонтної ділянки здійснюватимуть від перехрестя вул. Толстого з проспектом Миру далі – по проспекту Миру та Київському шосе до кінцевої зупинки «Старий вокзал».

Тимчасово не будуть обслуговуватись зупинки «Вул. Єлецька», «Фабрика лозових меблів», «Школа № 4», «Вул. Лісковицька», «Вул. Бланка», «Вул. Успенська».
 3-4 травня в м. Чернігові у зв’язку з проведенням ремонту дорожнього покриття по вул. Музичній на ділянці від перехрестя з вул. Толстого до перехрестя з вул. І. Мазепи рух автотранспорту по вулиці Музичній тимчасово призупиняється.

Автобуси міського маршруту № 35 «КСК – ЗАЗ» тимчасово змінять свій рух, а саме – об’їзд ремонтної ділянки у напрямку до кінцевої зупинки «ЗАЗ» здійснюватимуть від перехрестя вул. І. Мазепи з вул. Толстого далі по вул. І. Мазепи (без заїзду на вулиці Толстого, Промислова, Музична).

Тимчасово не будуть обслуговуватись зупинки «Нафтобаза», «Вул. Толстого», «Вул. Промислова».
Відповідне рішення про перекриття руху автотранспорту прийняте воконавчим комітетом Чернігівської міської ради на позачерговому засіданні 27 квітня.


Прес-служба Чернігівської міської ради за інф. міського управління транспорту та зв'язку

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 09:32

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Майже дві тисячі виконавчих листів було видано Чернігівським окружним адміністративним судом протягом 2019 року

Майже дві тисячі виконавчих листів було видано Чернігівським окружним адміністративним судом протягом 2019 року 09:24

Виконання рішення суду є невід’ємною частиною права на справедливий суд. Судові рішення є обов’язковими до виконання на всій території України.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:58

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 24 лютого до 8:00 25 лютого 2020 року.

Шкільну котельню Козелецької громади переобладнали

Шкільну котельню Козелецької громади переобладнали 08:31

Школи Козелецької об'єднаної громади активно провадять модернізацію котелень. Скрипчинська школа - 8 заклад освіти з початку створення ОТГ, де переобладнали котельню.

Очільник ВООЗ: Пік епідемії китайського коронавірусу вже минув

Очільник ВООЗ: Пік епідемії китайського коронавірусу вже минув 08:17

Пік епідемії китайського коронавірусу Covid-19 припав на період з 23 січня до 2 лютого, нових випадків зараження у Китаї стає все менше.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини