Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 травня, 06:36:58

Через перелив паводкових вод обмежено проїзд для легковиків дорогою Сосниця-Шаповалівка

28.04.2018   12:25

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області повідомляє про обмеження прозїду для легкового транспорту автомобільною дорогою територіального значення Т-25-21 Сосниця-Шаповалівка-а/д М-02 через паводкові води р.Десна.

Перелив дорожнього покриття стався на 8-му кілометрі а/д Т-25-21 у Сосницькому районі, наразі загальна протяжність залитої ділянки становить 150 м, товщина шару води до 25 см.

Проїзд для водіїв легкового автотранспорту здійснюється за наступним маршрутом: дорогою Н-27 Чернігів – Мена – Сосниця - Грем’яч від м.Мена до смт. Сосниця; далі по дорозі Т-25-16 Сосниця - Короп - а/д М-02 до смт. Короп; далі до М-02 Кіпті – Глухів – Бачівськ; далі напрво в напрямку м.Борзна.

Розмивів елементів автодороги від паводкових вод немає. На стан проїзду ситуація не вплинула, є обмеження лише для легкового транспорту. Ділянка облаштована відповідними дорожніми знаками, знаходиться під постійним контролем Служби автодоріг у Чернігівській області та філії «Сосницька дорожньо-експлуатаційна дільниця».

Останні новини Чернігівщини

Захисники Чернігова: Сергій Лепявко

Захисники Чернігова: Сергій Лепявко 21:22

Із професора Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя «Заслужений діяч науки і техніки України», доктор історичних наук Сергій Лепявко перетворився на воїна українського війська.

Скільки медиків виїхали із Чернігова під час бойових дій

Скільки медиків виїхали із Чернігова під час бойових дій 21:15

Медична галузь Чернігівської області дуже постраждала під час активних бойових дій. Особливо — у Чернігові та Чернігівському районі.

З Чернігова до Вінниці можна буде доїхати поїздом

З Чернігова до Вінниці можна буде доїхати поїздом 21:08

Укрзалізниця запускає електропоїзд Skoda на маршруті Чернігів – Київ – Чернігів та подовжує маршрут іншого поїзда сполученням Чернігів – Київ до Вінниці якісними та сучасними вагонами МПЛТ.

Окупанти знову обстріляли прикордоння Чернігівщини

Окупанти знову обстріляли прикордоння Чернігівщини 20:51

Сьогодні близько 16:40 спостерігачі зафіксували 6 мінометних «приходів» з боку території рф в напрямку Сеньківки.

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами 19:44

Громадський транспорт у Чернігові з 19 травня відновить свою роботу після того, як зупинився з першими обстрілами міста.