Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 травня, 13:20:04

Землевпорядники Чернігівщини з початку 2018 року опрацювали понад 62,5 тис. звернень з питань ведення Державного земельного кадастру

28.04.2018   11:52Агенцiя

З початку поточного року державні кадастрові реєстратори Чернігівської області опрацювали 62555 звернень з питань ведення Державного земельного кадастру.

За статистикою землевпорядники Чернігівщини в середньому упродовж тижня опрацьовують 3,9 тис. таких заяв.

Найпопулярнішими послугами у сфері земельних відносин на сьогодні можна назвати надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку та реєстрацію земельної ділянки.

Цьогоріч фахівці землевпорядної служби Чернігівської області видали 18618 витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Найбільше витягів із кадастрової системи видано у Козелецькому (1854), Чернігівському (1588) та Бахмацькому (1531) районах Чернігівської області.

З цей період державні кадастрові реєстратори Чернігівщини зареєстрували 24845 земельних ділянок. Найбільше земельних ділянок зареєстровано у Чернігівському районі (2905), трохи менше (2204) у Менському районі. Високі показники мають також Козелецький та Куликівський райони Чернігівської області, де зареєстровано 2 117 та 1 985 земельних ділянок відповідно.


Довідково:
Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.


Прес-служба Держгеокадастру

Останні новини Чернігівщини

Безоплатне лікування для онкопацієнтів в умовах війни

Безоплатне лікування для онкопацієнтів в умовах війни 13:02

Під час війни Програма медичних гарантій продовжує працювати, а пацієнти з онкологією можуть безоплатно отримувати лікування, яке забезпечує держава.

Позов прокурора про повернення у державну власність земельної ділянки площею 7 га призначено до судового розгляду

Позов прокурора про повернення у державну власність земельної ділянки площею 7 га призначено до судового розгляду 12:43

Господарським судом Чернігівської області відкрито провадження та призначено до розгляду позов Ніжинської окружної прокуратури про визнання незаконним наказу Головного Управління Держгеокадастру у Чернігівській області, скасування рішення про державну реєстрацію та припинення права власності на земельну ділянку площею понад 7 га, на якій розташована пам’ятка археології місцевого значення.

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 16 травня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 16 травня 12:35

У Чернігівській області 16 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

У Чернігівській області 10 роботодавців отримають компенсацію за  працевлаштування переселенців

У Чернігівській області 10 роботодавців отримають компенсацію за працевлаштування переселенців 12:29

Йдеться про компенсацію витрат на оплату праці за кожну працевлаштовану особу з числа внутрішньо переміщених.

російська армія обстріляла селище Десна на Чернігівщині

російська армія обстріляла селище Десна на Чернігівщині 12:19

Сьогодні о 5 ранку росіяни обстріляли ракетами селище Десна. За попередньою інформацією є постраждалі. Деталі щодо наслідків уточнюються.