Прокурором доведено вину директора будинку культури у вчиненні правопорушень, пов’язаних з корупцією
Прокуратурою у суді доведено винуватість директора міського будинку культури одного з районних центрів області у вчиненні правопорушень, пов’язаних із корупцією.
У суді прокурором доведено, що посадовець, прийняв рішення про працевлаштування на роботу до будинку культури, яким він керує, своєї матері, підписав та видав наказ про її зарахування на посаду художника, при цьому не повідомив виконавчий комітет ради або Національне агентство з питань запобігання корупції про наявність у нього реального конфлікту інтересів.
Таким чином, у особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, виник реальний конфлікт інтересів, що вплинуло на об’єктивність та неупередженість прийнятих рішень (ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП).
Судом на посадову особу накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3400 грн.).
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Медицина без бар’єрів: для жінок із віддалених громад Чернігівщини забезпечено доступ до життєво важливого онкоскринінгу 10:21
Чернігівський медичний центр сучасної онкології продовжує реалізацію масштабної програми скринінгу раку молочної залози, орієнтованої на жінок із найвіддаленіших куточків нашої області. Нещодавно в межах цієї ініціативи безоплатне мамографічне обстеження пройшли близько 30 мешканок Менської громади.
Чернігівський спортсмен Валерій Власенко здобув «золото» і «бронзу» міжнародного турніру 10:19
З 09 до 15 березня в місті Владиславово (Польща) відбувся Міжнародний турнір з пара тенісу настільного серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями розумового і фізичного розвитку.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 10:17
Вчора вдень та сьогодні вночі ворог вкотре вдарив безпілотниками по Сновській громаді Корюківського району та по місту Новгород-Сіверський.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:33
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
17 березня: цей день в Україні і світі 09:30
День 1483 Російська агресія - Day 1483 Russian aggression